Gülşen kırmızısı 

banner37

Türkiye’nin sevilen sesi Gülşen, hayranları ile Chamada Club’ta bir araya geldi

banner87
Gülşen kırmızısı 
banner90
banner99

Konsere son şarkısı “Bir ihtimal biliyorum” şarkısıyla giriş yapan Gülşen hayranlarını adeta coşturdu. Canlı performans ile sahne alan Gülşen sesinin yanı sıra sahnedeki enerjisiyle sevenlerine keyifli dakikalar yaşattı.


Her fırsatta misafirlerle diyalog içinde olan Gülşen sıcak ve samimi tavrıyla gönüllere taht kurdu. Gülşen, gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.


Gülşen’in sahnesinin ardından Türkiye’nin Prodüktör Dj’i Ozan Çolakoğlu setup’ının başına geçerek, 2019’un ilk saatlerinde misafirlerini eğlenceye doyurdu.


Kırmızı elbisesiyle dikkat çeken şarkıcı sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 2018 yılının kendisi için çok güzel geçtiğini söyleyen sanatçı “Azur doğduğundan beri yılların başka bir önemi oldu. Çok fazla üretmeden, geri dönüşleriyle mutlu olduğum bir sene oldu, Ozan gibi çok büyük güç ve sound olarak harika bir durum da var yanında, bunun için çok şanslıyım” dedi.


Muhabirlerin, yakın arkadaşı Tarkan'ın sosyal medyadaki dikkat çeken paylaşımlarını ve son olarak kızı Liya için ev çalışanlarına telefon yasaklamasıyla ilgili sorularını da cevaplayan Gülşen  “Tarkan ne yapsa olay oluyor. O çok tatlı biri, her şey yakışıyor. Yasak konusuna gelince tabi ki yasaklayacak. İnsanlar çocuk konusuna gelince çok titiz oluyor, kendimden biliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108