Güven Yüreği, Maxim Royal'de

banner37

Kıbrıs’ın en ünlü, en özel ve en güzel gecelerinin yaşandığı Maxim Royal’de eğlence fırtına gibi esti. Kusursuz kalite anlayışını farkıyla birleştirip Kıbrıs’ta görülmemiş gazino kültürünü konuklarına farklı bir masal ile anlatan Maxim Royal’de bu hafta sonu da eğlence, coşku tavan yaptı

Güven Yüreği, Maxim Royal'de
banner90
banner99

3. sezonuna geçtiğimiz hafta bomba gibi giren Maxim Royal görülmemiş bir kalabalığa ev sahipliği yaptı.


Gece bu yıl Maxim Royal sahnesine merhaba diyen başarılı ses Türkan Arslan’ın güzel şarkılarıyla başladı.

banner134
Bu yılın tabiri-i caizse en büyük transferlerinden birine imza atarak; İstanbul’un en gözde eğlence mekanlarından namı dünyaya ekol olmuş Cahide Cabaret’in başarılı şov’larını da adamıza taşıyan Maxim Royal’de tempo hiç düşmedi. Son dönemde başarılı oyunculuğu ile tiyatroya da imza atan ünlü şov sanatçısı Gediz dansları, şarkıları ve seyirciler arasında yaptığı esprileri ile geceyi adeta uçurdu.


Gecenin final bölümünde Türkiye’nin parlayan yıldızı; son dönemin en iyi seslerinden Güven Yüreyi ‘’Sen Maşallah’’şarkısı ile kendisini izlemeye gelen konuklarına dört saatlik bir müzik ziyafetinin ateşini yaktı. Son dönemler de Türkiye’nin hemen hemen her yerinde sahne almaya başlayan Güven Yüreyi başarısının verdiği mutlulukla yakında gelecek olan yepyeni şarkısının da müjdesini verdi. Yoğun bir tempo içinde konserden konsere koşturan başarılı sanatçı gecede yine yoğun bir istek tablosuyla karşılaştı.


Gecede gelen isteklere tek tek yer veren sanatçının son dönemlerde arabesk müziğini başarılı bir şekilde yorumlaması ve izleyiciler tarafından çok beğenilmesi şu an Türkiye’de sadece arabesk konseptli konserlerinin de başlama sebebi oldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75