banner6

Güven Yüreyi'nin sahnesi beğenildi

banner37

Maxim Royal’de eğlence dolu geceler devam ediyor. Her cumartesi perdelerini keyif dolu saatlere açan Maxim Royal’de hafta sonu bir başka yaşanıyor

Güven Yüreyi'nin sahnesi beğenildi
banner151

Bir kere yolu düşen konukların vazgeçilmez favorisi haline gelen Maxim Royal’de perdeler son dönemin başarılı seslerinden Türkan Arslan’ın birbirinden güzel şarkılarıyla açıldı. Sonrasında sahneyi devralan son dönemlerde Türkiye’nin en başarılı cabaret-show kraliçelerinden Gediz, izleyicileri gülmekten kırıp geçiren esprileri ve şarkıları ile muhteşem gecenin ateşini iyice artırdı.


Gecenin finali son dönemlerde Türkiye’nin yetiştirmiş olduğu en önemli seslerden Güven Yüreyi ile yapıldı. Geçtiğimiz hafta “Sen Maşallah” şarkısı ile 50 milyon dinleyici sayısına ulaşan Güven Yüreyi, başarısının verdiği gururla “50 milyonu geçmişiz öncelikle tüm sevenlerime destek veren herkese çok ama çok teşekkür ederim” sözleriyle mutluluğunu sevenleriyle paylaştı.


Geceye yılın şarkısı “Sen Maşallah” ile başlayan sanatçı; son dönemlerin birbirinden güzel şarkılarını kendisini izlemeye gelen konukları için seslendirdi.


”Sekiz-Dokuz, Bir Bilebilsen, Karagözlüm” gibi şarkılarla konukları geceye hazırlayan sanatçı ilerleyen saatlerde güzel damar şarkılarını da söylemeyi ihmal etmedi. Konser arasında oryantal show ile devam eden gece ikinci bölümde de yine hız kesmeden en güzel şarkılarla devam etti.


Kendisini izlemeye gelen konuklar arasında yer alan İzmir gece hayatının başarılı seslerinden Soner’i sahnesine davet eden sanatçı, güzel bir düetle geceye renk kattı. Programının sonlarına doğru Türkiye’nin mega starı Tarkan’ın hem nostaljik hem romantik şarkılarından oluşan harika bir akustik performans sunan şarkıcı, kendisini izlemeye gelen konuklardan büyük alkış aldı. Hareketli şarkılarla yaklaşık üç buçuk saat sahnede kalan şarkıcı, tadı uzun süre unutulmayacak bir gece yaşattı.


Güven Yüreyi sahne ve müzikteki başarısının meyvelerini toplamaya başladı. Türkiye’nin en prestijli yarışması Altın Kelebek ödüllerinde en iyi çıkış yapan dalında aday olan Güven Yüreyi bugünlerde farklı bir heyecan yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2017, 10:27
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110