banner6

Güzelyurt Portakal Festivali, 30 Haziran'da başlıyor…

banner37

Festivalde bu yıl, Sıla, Halil Sezai, Cem Adrian ve Güliz Ayla konser verecek

Güzelyurt Portakal Festivali, 30 Haziran'da başlıyor…
banner151

Orhan İSMAİLOĞLU

Güzelyurt Portakal Festivali, bu yıl 30 Haziran-9 Temmuz arasında yapılıyor.

Çeşitli kültür ve sanat etkinliğinin yapılacağı festivalde konser verecekler arasında Sıla, Halil Sezai, Cem Adrian ve Güliz Ayla da bulunuyor.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Güzelyurt 40. Portakal Festivali’yle ilgili bilgi vermek amacıyla dün Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nde basın toplantısı düzenledi.

Özçınar, Güzelyurt Portakal Festivali’nin bu sene 40. yılını kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Özçınar, festivali, narenciye hasat sezonunun sonunda düzenlemelerine karşın, soğuk hava depolarında muhafaza ettikleri portakallar sayesinde 10 gün boyunca festivalde ücretsiz yaklaşık 50 ton portakal ve her gece binlerce bardak portakal suyu dağıtacaklarını söyledi.


40. Güzelyurt Portakal Festivali’nin ana sponsoru Telsim adına Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, ana sponsor Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi adına Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Dr. Serdal Gündüz, sağlık sponsoru Yakın Doğu Hastanesi adına Hastane İşletme Direktörü Özgü Bayraktar, Capital Bank adına Genel Müdür Mehmet Akaçalı ve Kanser Hastalarına Yardım Derneği ile kanser hastalığına yönelik yapılan işbirliği anlaşması için Başkan Raziye Kocaismail ile işbirliği protokolleri imzalandı.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 11:22
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110