Hadise'den ayrılık sonrası dikkat çeken şarkı

banner37

Hadise'den ayrılık sonrası dikkat çeken şarkı
banner99

Son dönemde 'ayrılık' dedikoduları ile magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Kaan Yıldırım ile şarkıcı Hadise cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Hadise, geçtiğimiz günlerde çıkan ayrılık haberlerinin ardından Kaan Yıldırım'ı takipten çıktı.

Hadise'nin hamlesi sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım ile ilişkisine ikinci kez nokta koyar koymaz ayrılık şarkısı çıkardı. Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Hadise'ye göndermede bulunarak şu ifadeleri kullanmıştı; "Bir takipten çıksana beni be. Şarkımın reklamı lazım da."

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve nikah masasına oturması beklenen Hadise-Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber geldi. Yollarını ayırma kararı alan ikili, sosyal medyada birbirlerini sildi.

banner134
Demet Akalın ise çiftin ayrılığı için 'reklam' imasında bulundu. Akalın, ikilinin birbirini takipten çıkmasını ti'ye aldı. Popçu, hayat arkadaşı Okan Kurt'a, "Bir takipten çıksana beni be... Şarkımın reklamı lazım da..." ifadelerini kullandı.


"YOK BÖYLE BİR ACI, VARSA VERİN İLACI"

Hadise'nin ayrılık sonrası çıkarttığı ‘Hay Hay’ isimli single'ın zamanlaması da haliyle manidar bulundu. Her bitişin ardından yenilmiş hissetse de tekrar ayağa kalkıp yoluna devam eden bir kadının ayrılık hikayesini anlatan şarkıda Hadise, “Yok böyle bir acı, varsa verin ilacı" diyor.


NE OLMUŞTU?

Kaan Yıldırım-Hadise birlikteliği, yılın sürpriz aşklarından olmuş ve sosyal medya paylaşımlarına da yansıyan ünlü çiftin aşkı hayranlarını oldukça mutlu etmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75