Hakan Altun’dan aşk şarkıları 

banner37

Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen Altın Kadeh Meyhaneleri Özel Gecesi, 9 Ekim Çarşamba akşamı Lord’s Palace Hotel Bella Marin’de Hakan Altun konseri ile rakı tutkunlarına müzik ve eğlence dolu, altın gibi bir gece daha yaşattı

Hakan Altun’dan aşk şarkıları 
banner90
banner8

Lord’s Palace Hotel Bella Marin’de gerçekleşen Altın Kadeh Meyhaneleri Özel Gecesi, Altın Kadeh Orkestrası’nın performansı ile başladı ve Hakan Altun’un muhteşem konseri ile devam etti.


Biletleri haftalar önce tükenen özel geceye 800 rakısever katıldı. Altın anların vazgeçilmezi Tekirdağ Rakısı Altın Seri sponsorluğunda, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük açık hava meyhanesinin oluşturulduğu bu özel gecede dillerden düşmeyen şarkıların yaratıcısı Hakan Altun’un saat 21.45’te sahnedeki yerini almasıyla coşku dolu anlar yaşanmaya başladı.


banner134
‘‘Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum (Bir Telefon)’’ ve ‘‘Hani Bekleyecektin’’ gibi unutulmaz parçalarını Altın Kadeh Meyhaneleri için seslendiren Altun’a, rakıseverler her şarkıda eşlik etti.
 


Olağanüstü duyguların coşku ile dışa vurulduğu Tekirdağ Rakısı Altın Seri eşliğinde altın hazların yaşandığı gecede, Hakan Altun kadehini yüzlerce rakısever ile birlikte Altın Kadeh Meyhaneleri etkinliğinin şerefine ‘‘en kötü günümüz böyle olsun’’ diyerek kaldırdı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75