banner6

Halime Denizkurdu “  Cesaret, azim, kararlılık” 

banner37

Ülkemizde geçtiğimiz yıl düzenlenen 35. Miss Kuzey Kıbrıs 2022 finalinde 2. Gelen Halime Denizkurdu Kıbrıs Yasemin Eki’nin sorduğu soruları içtenlikle cevapladı.

Halime Denizkurdu “  Cesaret, azim, kararlılık” 
banner99

KIBRIS YASEMİN - ORHAN İSMAİLOĞLU

Halime Miss Kuzey Kıbrıs Yarışmasında derece aldığı için çok mutlu olduğunu dile getirirken gelecekle ilgili düşüncelerini açıkladı.

Sizi biraz tanıyalım?

Merhaba ben Halime Denizkurdu 18 yaşındayım ve Üniversite öğrencisiyim. Eylül ayında gerçekleşen ülkemizin kalite ve marka organizasyonu 35. Miss Kuzey Kıbrıs 2022 finalinde 2. Güzel olarak taçlandım.

Nerde okuyorsunuz hedefleriniz nelerdir?

Yakın Doğu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Finans Bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim. Hedefim yüksek öğrenim gördüğüm alanda ileride kariyer yapmak. Buna ek olarak makyaj ve güzellikler en büyük hobim. Umarım kendimi bu sektörde de geliştirip ileride başarılı bir makyaj sanatçısı olurum. 

Miss Kuzey Kıbrıs güzellik yarışmasına girmeye nasıl karar verdiniz?

Öncelikle çocukluk hayalimdi. Küçük yaşlarımdan beri sürekli takip edip hep bende bir gün mutlaka diyerek hayal kurardım. 2022 yılı başvurularını görünce ve kendimi hazır hissettiğimden dolayı başta ailemin ve yakın çevrem de destek ve motiveleri ile yarışmaya katılmaya karar verdim.

Miss Kuzey Kıbrıs 2022 İkinci Güzeli olarak adınız anons edildiğinde ne hissettiniz?

Çok sevgili Bülent Günkut hocam ismimi anons ettiği zaman tarif edemeyeceğim kadar duygusal ve gururlu anlar yaşadım. Ülkemizin kalite, marka ve efsane markası Günkut Ajans ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Yurt dışındaki yarışmalara gidiyor musun?

Uluslararası organizasyonlarda bizleri North Cyprus – Kuzey Kıbrıs olarak kabul edecek ve ajansımın uygun göreceği organizasyonlarda gururla, Kıbrıs Türk kadınını temsil etmek en büyük idealim.

Sizi anlatan 3 kavram?

Cesaret, azim, kararlılık

Halime nasıl biri?

Güçlü, özgüvenli ve dik duruşlu bir karaktere sahibim ayni zamanda ne istediğini çok iyi bilen kişiliğimde var.

Moda ile aranız nasıl?

Kendine has ve çoğu zaman kendime yakışan tarzlar denemeyi, moda olanı kendime yakışır hale getirmeyi severim.

Sürekli bakımlı ve güzelsiniz bu zor değil mi? Yaşam tarzı haline mi geldi?

Bana göre bu zor değil çünkü bakımlı olmayı kendime en iyi şekilde bakmayı ve yaşamımın her anında kendimi güzel hissetmeyi seviyorum.

Kıbrıs'ta vazgeçilmez olan yeriniz neresi?

Buram buram tarih kokan Kıbrıs’ımızın her köşesi birbirinden güzeldir Fakat büyüdüğüm ve her sokağını ezbere bildiğim narenciye bahçeleri ve sıcak insanları ile bilinen Güzelyurt’um bir başkadır.

Kıbrıs sizin için ne hissettiriyor?

Kıbrıs'ım benim evimdir, vatanımdır.  Adalı olmak sıcak kanlılıktır, samimiyettir.

Yasemin okuyucularına ne söylemek istersiniz?

Böylesine güzel ve özel bir röportajda bulunmaktan gurur duyduğumu söylemek isterim öncelikle.

Her zaman kendinize güvenin ve inanın hayallerinizin peşinden gidin. Çünkü inanmak başarmanın yarısıdır. Her zaman herkesin kendi için en iyisini başarmasını dilerim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104