banner6

Haluk Levent “ Barış Akarsu’un Kalbi çok güzeldi”

banner37

Dün Akşam gerçekleşen Barış Akarsu Merhaba flim Galasına Türkiye’nin ünlü Rock sanatçı Haluk Levent’te yer aldı

Haluk Levent “ Barış Akarsu’un Kalbi çok güzeldi”
banner99

Galaya, filmi her platformda destekleyen, Barış Akarsu’nun ailesinin her zaman yanında olan ve onları hiç yalnız bırakmayan ünlü Rock Sanatçısı Haluk Levent de katıldı. Levent, galada yaptığı konuşmada Barış'ın ölümünden bugüne kadar onun ailesinin her zaman yanında olduğunu vurguladı. Sanatçı, ‘Filmde neden yer almadığı’ sorusuna şu yanıtı verdi: "Barış’ın hayatında dokunuşlarım yok değil ama çok az. Ancak o hastaneye düştüğünden beri hep ailesinin yanındaydım. Annemiz hasta olduğunda da hep yanındaydım. Barış Akarsu yaşarken çok güzel bir sürpriz yapmıştım. Yıllardır o yayınlanır. Film çekilmeden önce yapımcılar benimle senaryoyu paylaştılar başka projeler, işlerimiz de vardı o dönem. Ben Barış'ın trafik kazasından sonra hastaneye kaldırıldığı zamandan bugüne kadar hep yanındaydım ailesinin. Yıllarca festivaller yaptım adına, Amasra'ya gittim ama hep Barış yokken olan şeylerdi. Ailesinin evini birçok kez ziyaret ettim. Dernek kuruldu. Derneğin binasını tuttuk. Bunlar Barış'ın vefatıyla beraber oldu.”

Haluk Levent, galada Barış Akarsu ile ilgili bir anısını da paylaştı:

“Kral TV Müzik Ödülleri törenindeydik. Barış o yıl benimle yarışıyordu. Barış Akarsu ödül aldı. Ben kendisini tebrik ettim. Birlikte dışarı çıktık, ben çok mutlu oldum sarıldım kutladım onu. ‘Canımsın’ dedim. Yanımızdaki menajerler ‘Senin rakibin, yakışıklı, rockçı hiç kıskançlık yok mu?’ dediler. Ben de ‘Aramızda kuşak farkı var ben onun başarılı olması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım’ diye cevap verdim. Hatta ‘Yollarda Bulurum Seni’ şarkımı verdim. Sevgi dolu çok sohbetlerimiz oldu. Filmi de sosyal medyada paylaşarak herkese ‘Gelin izleyin’ dedim.”

“Kalbi çok güzeldi”

Gazetecilerin "Barış Akarsu yaşasaydı ikinci bir Haluk Levent olur muydu" sorusunu ise, Levent, "Yok öyle söylenmezdi. Bir Barış Akarsu klasiği oluşurdu. Haluk Levent ayrı, Barış Akarsu ayrı. O çocuk çok iş yapacak yetenekteydi. Bir kere kalbi çok güzeldi. Ama işte aramızda yok. Onu böyle anmaya çalışıyoruz" diye yanıtladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104