banner6

Haluk Levent üşüyünce kahvehaneye sığındı... Hem kağıt oynadı hem de şarkı söyledi

banner37

Haluk Levent İpsala ilçesinin 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında konser için Edirne'ye gitti. Üşüyünce bir kahvehaneye sığındı. Burada kahvehanede oturanlar ile kağıt oynadı, sonra da şarkıcı söyledi. Ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.

Haluk Levent üşüyünce kahvehaneye sığındı... Hem kağıt oynadı hem de şarkı söyledi
banner99

Haluk Levent, konser için gittiği Edirne'de unutamayacağı bir olay yaşadı. Edirne'nin İpsala ilçesinin kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında konser veren Haluk Levent, sahnede üşüyünce elinde mikrofonla yakındaki bir kahvehaneye girerek hem şarkı söyledi hem de oturduğu masada bulunanlarla kağıt oynadı.

Pirinç Armağan Etti

Konser sonunda İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ve Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Haluk Levent'i tebrik ederek İpsala pirinci armağan etti. Bu arada konserin bir bölümünde elinde mikrofonla şarkı söyleyerek meydan yakınındaki bir kahvehaneye giren Haluk Levent, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Haluk Levent, yaptığı paylaşımda, "Hayatımdaki en ilginç konser! Az önce İpsala’da '100. Yıl Kurtuluş Günleri' kapsamında bir konser verdim. Hava o kadar soğuktu ki yan taraftaki kahveye şarkı söyleye söyleye daldım. Bir taraftan şarkıyı kesmeden söyledim, bir taraftan pişti oynadım ve son papaz ile pişti yaptım" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104