banner6

Hande Yener: Estetik erkekleri unutturuyor

banner37

Hande Yener önceki gün Etiler’de bir mekandan çıkarken dudağındaki morluk dikkat çekti. Popçu dudağına işlem yaptırdığını belirterek estetikle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Ayrıca Hande Yener'in tam 3 milyon 200 bin TL değerindeki otomobili de tüm dikkatleri üzerine çekti. Hande Yener önceki gün şarkılarının da düzenlemelerini yapan sevgilisi Misha ile Etiler’deydi. Uzun süredir birlikte görüntülenmeyen çiftin keyfi yerindeydi.

Hande Yener: Estetik erkekleri unutturuyor
banner99

Hande Yener önceki gün Etiler’de bir mekandan çıkarken dudağındaki morluk dikkat çekti. Popçu dudağına işlem yaptırdığını belirterek estetikle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Ayrıca Hande Yener'in tam 3 milyon 200 bin TL değerindeki otomobili de tüm dikkatleri üzerine çekti.

Hande Yener önceki gün şarkılarının da düzenlemelerini yapan sevgilisi Misha ile Etiler’deydi. Uzun süredir birlikte görüntülenmeyen çiftin keyfi yerindeydi.

Ancak ünlü popçunun dudağındaki morluk dikkat çekti. Popçu "Dudağıma işlem yaptırdım. Yeni teknoloji çıkmış kullanmayacak mıyım?"

ESKİDEN ALIŞVERİŞ TATMİN EDERDİ KADINLARI

"Nasıl yeni cep telefonu çıkınca hemen alıyoruz, öyle bir şey bu. Eskiden alışveriş tatmin ederdi kadınları. Artık botoks ve benzeri durumlarla mutlu oluyoruz. Erkekleri unutturan en güzel konu bu bizim için" dedi.

Yaz başından beri kulüp, plaj demeden her sahneye koşan ve 50 konser vererek küçük bir servet kazanan Hande Yener sonunda dinlenmek için bir fırsat bulmuştu.

Şarkıcı kendini ödüllendirerek kazancını yeni otomobiline yatırdı. Hande Yener’in henüz üç hafta önce aldığı yeni aracı tam 3 milyon 200 bin TL değerinde.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104