banner6

Hande Yener'in 20 bin TL'lik botları dikkat çekti

banner37

Hande Yener'in 20 bin TL'lik botları dikkat çekti
banner8

Önceki gün Azeri modacı Zara Aida Yeganova'nın yeni koleksiyonu tanıtıldı. Geceye tarzıyla damga vuran Hande Yener “Değişik şeyler yapmayı seviyorum” açıklamasında bulundu. '90-60-90' olduğunu ima eden ünlü şarkıcı giydiği 20 bin Tl’lik ayakkabıları ile dikkat çekti.

Azeri modacı Zara Aida Yeganova'nın yeni koleksiyon tanıtımına Hande Yener, Hakan Akkaya, Berfin Uluman, Korcan Kol, Seçil Gür, Roya, İrada ibrahimova, Haci Nazim, Elchin Jafarov, Rufet Axundov katıldı.

"Klişe şeyleri sevmiyorum"

banner134

Şarkıcı Hande Yener, ''Arka arkaya konserlerim oluyor. Şimdi sevgili Hakan Akkaya’dan yeni kostümler yolda. Hatta Kuruçeşme Arena konserim için bir kırmızı kostüm yaptı, bir kırmızı sormayın'' dedi.

Hande Yener geçtiğimiz akşam bir ödül törenine terlikle katılmasının hatırlatılması üzerine ''Klişe şeyler yapmayı sevmiyorum. Değişik şeyler yapmayı seviyorum . Mesela Hakan bana transparan bir kumaş gösteriyor, gözümün içine bakıyor. Ben 'tabii ki diyorum, 90-60-90' diyorum. Seve seve giyerim diyorum'' dedi.

Hakan Akkaya ise şarkıcıya övgüler yağdırarak, ''Hande Yener Türkiye'nin en stil sahibi pop ikonudur. Baksanıza fiziğine bugünde ayrıca liseli. Ona her şey yakışıyor'' diye karşılık verdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2021, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104