Hayal edilen düğün için Mimoza Beach Hotel

banner37

Mimoza Beach Hotel, muhteşem deniz manzarası ve kusursuz organizasyonla evlenecek çiftlere, unutamayacakları bir düğün organizasyonu vadediyor. En unutulmaz günü büyülü bir ortamda yaşama ayrıcalığı sunan otel yönetimi, tecrübeyi hayallerle birleştirmeyi başarıyor

Hayal edilen düğün için Mimoza Beach Hotel
banner90
banner8

Pandemi süreci kurallarını harfiyen yerine getirmeye özel önem veren ve bunun için Turizm Bakanlığı’ndan yetki belgesi alan Mimoza Beach Hotel, 50 kişiden bin kişiye kadar davetleri gerçekleştirebilmek için profesyonellerden oluşan uzman kadrosuyla düğünü hayal edilen bir masala dönüştürebiliyor.

banner134
Dekorasyon konusunda özel istekleri de yerine getiren Mimoza Beach Hotel, yemekli organizasyonlarda deneyimli aşçılar tarafından hazırlanan özel menüleri ile düğünlerde memnuniyet odaklı çalışmayı sürdürüyor.

Mutlu bir gelecek için “evet” denilecek değerli günü unutulmaz kılmak için çalıştıklarını, düğünün tüm detayları ile özel olarak ilgilendiklerini dile getiren Mimoza Beach Hotel Müdürü Hüseyin Soyer, “Tekrarının imkansız olduğu düğün günü ile ilgili tüm hazırlıkları yaparak güzel bir organizasyon süreci geçirilmesini sağlamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Kıbrıs Gecesi”nde eğlendiler

Öte yandan Mimoza Beach Hotel düzenlediği “Kıbrıs Gecesi”yle de adından söz ettirdi.

Selen Selenada ile Doğan Akın’ın sahne aldığı gecede, konuklar gönlünce eğlendi.

Kıbrıs ve İngiltere’nin sevilen ismi Kader Ateş’in de sahne aldığı eğlencede, espriler yapıldı, kahkahalarla dolu anlar yaşandı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75