Hayatım film olsun isterim

banner37

Deniz Seki, son albümünde Ahmet Kaya’nın efsane şarkısı “Nerden Bileceksiniz?”i tekrar yorumlamış ve şarkıyı geçtiğimiz hafta yayınlanan kliple dinleyicilerin beğenisine sunmuştu

banner87
Hayatım film olsun isterim
banner99

Seki, geçtiğimiz gün katıldığı radyo programında Youtube’da 5 günde trend listesinde ilk 10’a giren klibin yakaladığı başarı ve sevenlerinin şarkıya gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.


Geçtiğimiz gün Kral Fm’de Mehmet Akbay’ın nam-ı diğer Gezegen Mehmet’in programına konuk olan Deniz Seki, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. 


Programda Gezegen Mehmet’in sorusu üzerine “Hayatımın film olmasını da çok isterim. Adı da ‘Yalnız Deniz’ olabilir. Filmi 5 sene sonra çekeriz belki” cevabını veren Seki, senaryo için de aklında bir isim olduğunu söyledi. “Ben sadece şarkı yazabiliyorum, 2 de kitabım yayınlandı ama senaryo yazmak başka bir şey.  Ben hayatımın hikâyesini anlatayım, senaryosunu Hande Altaylı yazsın çok isterim” diyen Deniz Seki, kendisini kimin oynayacağı konusunda ise henüz bir fikrinin olmadığını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108