banner6

Hazar'lı 'Mahalle' İstanbul'da yarışacak

banner37

Kıbrıslı oyuncu Hazar Ergüçlü’nün rol aldığı filmler, festivallerde seyirciyle buluşuyor

Hazar'lı 'Mahalle' İstanbul'da yarışacak
banner150

banner150 banner150

Murat OBENLER
 

Ülkemizin hem dizi hem de sinema sektöründeki en üretken isimlerinin başında gelen genç oyuncu Hazar Ergüçlü, sinema alanındaki kariyer yolculuğuna emin adımlarla devam ediyor.

2016 yılında rol aldığı filmleri, birer birer seyirci karşısına çıkmaya başlayan Hazar Ergüçlü’nün “Kar” filminden sonra bu kez de “Mahalle” filmi ilk kez İstanbul Film Festivali seyircisiyle buluşacak.

Buğra Gülsoy-Serhat Teoman ikilisinin yönettiği, Get Yapım tarafından 2016’da yapılan 81 dakikalık “Mahalle” filminin ana oyunculuklarını Buğra Gülsoy, Serhat Teoman, Emre Erkan, Selahattin Töz, Hazar Ergüçlü, Selen Öztürk, Gökşen Ateş ve Gökhan Soylu üstleniyor. Senaryosunu da Buğra Gülsoy, Serhat Teoman ve Emre Erkan, görüntü yönetmenliğini Serkan Güler’in yaptığı “Mahalle”, 12 Nisan 2017 tarihinde Atlas Sineması’nda saat 19.00’da dünya prömiyerini yaparak seyirciye “Merhaba” diyecek.

Bir mahallenin huzurunu ne bozar?

İstanbul’da kenarda köşede kalmış, orta sınıfın hapsolduğu, kendi yasalarını kendi yazan bir mahalle... Ömer, Sabri ve Kenan bu mahallede doğmuş büyümüş üç esnaf, üç arkadaş. Üçü de evli, çocukları var. Bir de mahallenin sözü dinlenen abisi, yasa koyucu ve uygulayıcısı Tahsin... Huzurları, bir gerçeğin ortaya çıkışıyla bozulur.
  

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104