banner6

Hem yeni yılı hem de başarılarını kutladılar

banner37

Londra’da hizmet veren Kıbrıslı Türk şirketi Popies Fish and Chips yönetimi, 200 personeliyle bir araya geldi

Hem yeni yılı hem de başarılarını kutladılar
banner99

Londra’da işletmeciliğini Kıbrıslı Türklerin yaptığı ve merkezi yerlerde 5 şubesi yer alan Popies Fish and Chips (Balık ve Patates) Restoran yöneticileri, tüm yılın yorgunluğunu atmak ve elde edilen başarıları kutlamak için yaklaşık 200 personeliyle bir araya geldi.
   İngilizlerin milli yemeği fish&chips sektörüne yeni bir konsept kazandıran şirket CEO’su Recep Turhan açıklamasında 6’ncı şubenin İngiltere’nin iki büyük finans merkezinden biri olan Canary Wharf'ta açılacağını söyledi.
   2016 yılını geride bıraktığımız günlerde kutlama için Londra’nın doğu yakasındaki Brick Lane’de Amerikan tarzı yemek ve eğlence sunan All Star Lanes adlı dev mekan kiralandı.
   Tüm bir yılın değerlendirmesinin yapıldığı, bu yılın hedeflerinin konuşulduğu, kıdem ve başarı ödüllendirmelerinin gerçekleştiği, herkesin gönlünce eğlendiği gecede 7 kişilik Groove Zoo grubu sahneye çıktı, en seçkin Türk DJ’ler hareketli şarkılar çaldı, gece sonlarına doğru 3 Türk oryantalin gösterileri geceye renk kattı.
   Çalışan ve onların yakınlarıyla beraber toplamda 300’e yakın kişinin katıldığı gecede KKTC Londra Konsolosu Ülkü Alemdar, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Karahasan, Efes Grubu yöneticilerinden Kazım Akkuş, FabUK Moda-Magazin dergisi sahibi Cem Kaplan ve Art in Fusion TV ekibi de onur konuğu olarak yer aldı.
   Popies Fish and Chips restoranlar zinciri, geçtiğimiz yıl İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’da hizmet veren 100 bini aşkın fish and chips dükkanının arasından ‘En sağlıklı yiyecek’ hazırlayan üç restorandan biri seçilmişti.
   Genç iş adamı Recep Turhan, şirketin bu konuma gelmesinde iş ortakları Ekrem Hassan, Ural Hassan ve Ozi Hassan’ın payının büyük olduğunu ifade etti. Şirket içerisinde üstün performans gösteren Çağrı Turhan, konuklarla yakinen ilgilendi.

   KKTC Londra Konsolosu Ülkü Alemdar “başarılı zincirin sahiplerinin Kıbrıslı Türk olmasının da bizler için, ayrı bir memnuniyet sebebi olduğunu belirtirim. Popies Fish&Chips Restaurant zinciri, aynı zamanda Türk-İngiliz işbirliğinin güzel bir örneğidir. Birkaç Kıbrıslı Türk girişimcinin, aralarına İngiliz bir ortak alarak yollarına devam etmesi ve başarılarını artırması, teşvik edici bir birliktelik mahiyetindedir” dedi.

banner134

SIRA

Gecede (soldan- sağa) şirketin CEO’su Recep Turhan, KKTC Londra Konsolosu Ülkü Alemdar ve eşi, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Karahasan, Hulusi Hassan, Salih Sadık, Ekrem Hassan, Osman Aziz ve Ural Hassan da yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104