banner6

HENKEL Beauty Care Professional-Schwarzkopf markası ile İpekay Tic. Ltd. seçkin saç zannatkarlarımızı buluşturdu

banner37

HENKEL Beauty Care Professional-Schwarzkopf markası ile İpekay Tic. Ltd. seçkin saç zannatkarlarımızı buluşturdu
banner150 banner151 banner143

HENKEL Beauty Care Professional  - Schwarzkopf markası ile KKTC Bayii İpekay Tic. Ltd.  SEÇKİN SAÇ ZANAATKARLARIMIZI buluşturdu…  Buluşma Chamada Prestij Çatalköy Girne adresinde buluşturdular. 

Biz 1 olunca isimli buluşmada;   HENKEL Beauty care Professional genel Müdürü Sn. Viki Motro, HENKEL Beauty care Professional Pazarlama Müdürü Sn Şehla Heper, HENKEL Beauty care Professional Akademi Müdürü Sn Murat Noyan , HENKEL Beauty care Professional İç Anadolu Bölge Satış Yöneticisi Sn. Emre Bilgin, HENKEL Beauty care Professional Bütçe operasyon uzmanı Sn. İbrahim Erdem ve tüm İpekay yöneticileri ile satış ekipleri seçkin saç zanaatkarları ile buluştu. 

Yaklaşık 2 yıldır yaşanan ağır pandemi süreci sonrasında ilk defa bir araya gelen zanaatkarlar ve marka yöneticileri 2022 yılına dair  en başta sağlık sağlık temennisinde bulundular ve SCHWARZKOPF markalarının 2022 projelerini paylaştılar. 
2022 yılı seyahat, eğitim ve marka bazındaki yeni ürün  stratejilerinin paylaşımı sonrasında ise yine hep birlikte akşam yemeğine devam ederek uzun bir aradan sonra biraraya gelebilmenin keyfini çıkardılar… 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110