banner6

Her ay 4 çifti tatile gönderiyor

banner37

City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 4 Mayıs 2017 tarihinde başlayan ve ilk günden itibaren rekor sayıda katılımın gerekleştiği “Alışveriş Sizden; Tatil City Mall”dan kampanyası devam ediyor

Her ay 4 çifti tatile gönderiyor
banner150 banner151 banner143

Temmuz sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında City Mall, her ay 2 çifte yurt dışı, 2 çifte ise yurt içi olmak üzere toplam 12 çifte tatil kazandıracak.


Mayıs ayının ikinci çekiliş dönemini kapsayan 14 Mayıs-27 Mayıs tarihleri arasında, iki hafta gibi kısa sürede 10 binden fazla kuponun verildiği kampanyanın yeni talihlileri yapılan çekilişle belirlendi. Kampanyanın ilk çekiliş dönemini kapsayan 4 Mayıs-13 Mayıs tarihleri arasında ise yine kısa süre içerisinde 7 bin 800 kupon verildi.


27 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00’de yoğun katılım eşliğinde gerçekleşen ikinci çekiliş sonucunda bir çift Ege tatili, bir çift ise Salamis Hotel’de tatil kazandı.

 

Şanslılar Esra Öz ve Gülşah Özarman

 


Çekiliş sırasında orada olan ve çekiliş kutusundan ismi çekilen Esra Öz, iki kişilik Ege tatilinin sahibi oldu. İki kişilik Salamis Hotel tatili kazanan şanslı kişi ise Gülşah Özarman olarak belirlendi.


City Mall yönetimi, haziran ayında doğum günü olan Esra Öz ile yine haziran ayında evlilik yıl dönümü olan Gülşah Özarman’a bu vesileyle birer tatil hediye etmiş olmaktan ötürü duydukları mutluluğu belirtti.

 

Bir sonraki çekilişin büyük

ödülü batı Karadeniz tatili

 


 Temmuz sonuna kadar devam edecek tatil kampanyası kapsamında aynı gün içerisinde yapılan her 50 TL alışverişe bir katılım kuponu veriliyor.


Belirlenen tarihlerde saat 18.00’de yapılan çekilişler eşliğinde ise katılımcılar Türkiye’nin gözde tatil beldelerinde veya Kıbrıs’ın beş yıldızlı otellerinde 50 TL’ye tatil kazanma şansı yakalıyor. Her çekilişte 1 çifte Türkiye, 1çifte ise Kıbrıs tatili hediye ediliyor. Bir sonraki çekilişlerin tarihleri 17 Haziran, 24 Haziran, 8 Temmuz ve 22 Temmuz olarak belirlendi. Kampanya kuralı gereği kazanan kişinin çekiliş anında City Mall’da olması gerekiyor. Bir sonraki çekiliş tarihi olan 17 Haziran’da büyük ödül Batı Kazadeniz tatili olarak belirlendi.


City Mall, bünyesine eklenen yeni markalarla büyümeye devam ediyor. Mayıs ayında City Mall içerisinde açılışı gerçekleşen Graco Baby Shop ve Techno Life Elektronik Market’in yanında, haziran ayında Via Mare Güzellik ve Bakım Salonu, oto yıkama ve Twiggy mağazalarının açılışlarının da gerçekleşmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 09:35
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110