banner6

Her gece ayrı eğlence

banner37

Haftanın üç gecesi eğlence severlere kapılarını açan Odyssey Club, ülke standartlarının üzerinde eğlence sunmaya devam ediyor

Her gece ayrı eğlence
banner150 banner151 banner143

Girne’nin merkezinde bulunan ülkenin en genç eğlence mekânı, çarşamba, cuma ve cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi olurken, birbirinden farklı konseptlerle misafirlerini her gece ayrı bir destansı eğlence yolculuğuna çıkarıyor.

Çarşamba geceleri Fashion TV’ye danışmanlık yapan ünlü yaşam tarzı koçu Paris Cristofides’le işbirliği içerisinde “Wednesdaysfor Odyssey” konseptiyle her hafta farklı misafir barmenler ağırlayan mekan, ödüllü kokteylleri misafirlerinin beğenisine sunarken hafta sonlarını aratmayacak eğlenceye imza atıyor.


Cuma ve cumartesi geceleri misafir DJ’ler ile birlikte Odyssey residentDJ’leri, görsel şovlar ve şov ekibinin nefes kesen gösterileri dünya standartlarında eğlenceyi Kıbrıs’ın Kuzey’indeki eğlence severlerle buluşturuyor.

 

Odyssey Club’da iki dev organizasyon

 


Eylül ayı ve bayram programını kısa süre içerisinde duyuracak olan Odyssey Club, önümüzdeki ay içerisinde dev sürprizler yapmayı planlıyor.


300 milyon kez izlenen Tuesday şarkısıyla yaklaşık 30 ülkede listelerin en üstünü zorlayan Burak Yeter ve tüm dünya’da geniş bir hayran kitlesi olan Juıcy M’i adamıza getiriyor. Önümüzde ki günlerde etkinlik programını açıklayacak olan Odyssey Club’tan önce Juıcy M, 3 milyon kişilik Facebook sayfasında 8 Eylül’de Odyssey’de olacağını duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 11:22
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110