banner6

Her şey çocuklar için

banner37

Merit International, geliri Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlanacak,  ikinci büyük sosyal sorumluluk projesine hazırlanıyor

Her şey çocuklar için
banner151

 Kuzey Kıbrıs’ın en büyük turizm yatırımcısı Merit International Hotels & Resorts, ikinci büyük sosyal sorumluluk projesine hazırlanıyor.

Otel, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin ardından bu kez, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına bir gece organize edecek.

 Etkinlikle ilgili detaylı bilgi Merit Royal Hotel’de düzenlenen basın toplantısıyla paylaşıldı. Toplantıda, Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Özbaş, Modacı Dilek Hanif, Koreograf Uğurkan Erez, Kemal Saraçoğlu Vakfı Başkanı Nevhiz Özer ve Merit Otelleri genel müdürleri de hazır bulundu.

Merit International Hotels & Resorts, Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına 5 Kasım 2016’da düzenlediği Vural Gökçaylı defilesinin ardından bu kez Dilek Hanif defilesinde “ana sponsor” olarak moda şöleni yapacak.

Kuzey Kıbrıs’ta “Size Özel” konseptiyle misafirlerini ağırlayan, Merit International bu kez özel bir defilenin ev sahibi olacak. Ünlü modacı Dilek Hanif’in Haute Couture 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, 4 Şubat cumartesi günü Merit Royal Hotel'de tanıtılacak. Defilenin geliri ise Kuzey Kıbrıs’taki lösemi hastası çocuklar için çalışmalar yapan Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlanacak.
 
Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Özbaş, sosyal sorumluluk projelerinin toplumların yolunu aydınlatan, yaralarını saran önemli girişim olduğunu belirterek Merit International’ın ana sponsorluklarla adamızı, kültür ve sanat olarak canlandırmak, hayır kurumlarına destek sağlamak çabasında olduğunu belirtti.

4 Şubat günü gerçekleşecek defilenin koreografisini, Uğurkan Erez’in hazırlayacağı ve Çağla Şıkel’in de baş manken olarak podyuma çıkacağı defilede, ünlü perküsyon ustası Burhan Öcal ve DJ Murat Uncuoğlu performans sergileyecek.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2017, 10:35
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110