banner6

'Her yeni mağaza, yeni istihdam'

banner37

Küçükuncular Grup, yeni konsept mağazası “Erdinç Diamond”ı Girne’de hizmete sundu. Grup yönetiminin bu yatırımla verdiği mesaj ise şöyle

'Her yeni mağaza, yeni istihdam'
banner8

Erdinç Kuyumculuk markasıyla yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren Küçükuncular Grup, yeni konsept mağazası “Erdinç Diamond”ı Girne’de açtı.

Ardı ardına açtığı mağazalarla çalışan sayısını da hızla artıran grup yönetimi, ülkedeki “işsizlik” sorununa dikkat çekerek “Her yeni mağaza, yeni istihdam” mesajı verdi.

Küçükuncular Grup Direktörü Erdinç Küçükuncular, KKTC’ye yatırım yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Sadece grup çalışanlarının davetli olduğu açılışa dikkat çeken Küçükuncular, “İstedim ki, şirketimiz büyürken, emek verenler bu gururu birlikte paylaşsın” dedi.

banner134

Girne’nin en işlek caddelerinden birinde yer alan “Erdinç Diamond”, kuyumculuk yanında gıda ve perakende sektöründe de boy gösteren şirket mağazaları arasında yeni bir halka oldu.

Erdinç Diamond”un açılış kurdelesini, Erdinç Küçükuncular’la birlikte, Şirket Direktörü Ceyda Küçükuncular ve çiftin kızları Şaziye Küçükuncular birlikte kesti.

Grup çalışanlarının büyük ilgi gösterdiği açılış sırasında kokteyl de düzenlendi. Mağaza, bölgeye de canlılık kazandırmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2017, 10:17
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104