“Herkes gazeteci oldu”

banner37

Serdar Ortaç, bayramın üçüncü günü Kıbrıs Les Ambassadeurs Hotel’de sevenleriyle buluştu. Konser öncesi muhabirlerle bir araya gelen Ortaç, Kıbrıs ile ilgili görüşlerini söyledi

“Herkes gazeteci oldu”
banner87

Ortaç, “Bayram için dileğim Kıbrıs’ın koskoca devlet olması. Eskiden önce aşk olsun, para olsun, mutluluk olsun, huzur olsun dileklerim vardı. Beşinci maddeye ise sağlığı koyardım. Sonra bir baktım sağlık olmayınca ilk dört maddenin hiçbir önemi yokmuş. Boşuna isteniyormuş” mesajını verdi.


Sahne şovlarını Türkiye’ye getiren ilk isimlerden biri olan Serdar Ortaç, bu konuyla ilgili “Biz bununla ilgili bir kapı açtık. Peşimizden herkes geliyor. Bu çok güzel bir his. Bana gurur veriyor. Onlar da kalıcı eserler bıraksınlar isterim. “Bilsem ki” ve “Padişah” şarkıları gibi kalsın ilerde. İki tane nesil büyüttüm ben. Yeni gençlikte aynısı olsun. Kalıcı eserleri olsun” dedi.


Aranjörlerle alakalı duruma da açıklık getiren Ortaç, “Ozan sana buradan sesleniyorum. Ben, ‘Aranjörler araba parası istiyor’ demedim. Hayranımın biri, ‘Neden albüm yapmıyorsunuz’ diye sordu. Ben de ona, canlı yayında ‘Çok pahalı her şey, bir albüm yapmak ev parası’ dedim. Sonra gençler de sosyal medyadan alıyorlar, ‘Aranjörler bunu istiyor’ diye yazıyorlar. Sonra da izliyoruz sosyal medyadan Anadolu Ajansı haber geçmiş gibi. Herkes gazeteci oldu” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER