'Hiçbir sınıfın kadını değilim'

banner37

Türk müziğinin sevilen ismi Ebru Yaşar, Salamis Bay Conti Hotel'de hayranlarıyla buluştu.

'Hiçbir sınıfın kadını değilim'

Konser öncesi basın mensuplarına röportaj veren sanatçı, muhabirlerin, "Kadın fantazi müzikte kalan nadir isimlerden birisisiniz" cümlesine karşılık, "Beni bir sınıfa bir tarza sokmayın, ben hiçbir sınıfın kadını değilim. Ama tüm açık yürekliliğimle kendim için Türkiye'nin yüzde doksanıyım diyebilirim" dedi.

Eşi Necat Gülseven hakkında esprili dille şekilde konuşan Yaşar, "Necat Beyler de teşrif ettiler. Geçen gün onunla hesaplaştık, bir buçuk senedir beni sahnede izlemiyormuş" diyerek kahkaha attı.

Yine muhabirlerin,  “Ebru Hanım sizce evlilik aşkı öldürür mü?” sorusuna ise samimi yanıtlar veren Yaşar, "Evlilik aşkı öldürmez, her ilişkide kavgalar, tartışmalar olur. Evliliği öcü gibi göstermeye gerek yok, önemli olan inandığın değerler için mücadele etmektir. Ben inandığım şeyler için mücadele edenlerdenim. Allah'ta belki de bu yüzden yüzümü hep güldürüyor" diyerek evliliğinin iyi bir şekilde devam ettiğini dile getirdi.

Röportajın ardından sahneye çıkan ve dillere pelesenk olan "Ben Ne Yangınlar Gördüm" şarkısı ile sevenlerini selamlayan Yaşar, konser alanındaki yüzlerce müzikseverle hep bir ağızdan sevilen şarkılarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER