“İçimden Geldi”

banner37

Zen Pırlanta'nın yeni marka yüzleri Bergüzar Korel ve Halit Ergenç oldu. Sadece özel anlarda değil, her an sevdiklerimize duygularımızı ifade edebileceğimizi anlatan markanın reklam filmleri için belirlenen tema da dikkat çekici oldu

“İçimden Geldi”
banner99

Pırlantalı mücevher markası Zen Pırlanta, hemen her kıtada beğeniyle takip edilen ünlü sanatçılar Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’i marka yüzü olarak duyurdu.


Yer aldıkları dizi ve filmlerle milyonların gönlüne taht kuran Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, bir marka için ilk kez bir araya geldi.


Uzun soluklu proje, “İçimden Geldi” temalı reklam filmleri ile başladı. “İçimden Geldi” teması ile sadece özel anlarda değil, her an sevdiklerimize duygularımızı ifade edebileceğimiz ve bu anları ölümsüz kılacak en güzel armağanın Zen olduğu vurgulanıyor.


banner134
Tanıtıma ülkemizde Zen Pırlanta Kıbrıs temsilcisi Erdinç Küçükucular ve eşi Ceyda Küçükuncular da katıldı. Küçükuncular gece boyunca Ergenç ailesiyle yakından ilgilendi. 


Serinin ilk filmi, Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş ve Başkan Yardımcısı Şükran Güzeliş'in ev sahipliğinde, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in yanı sıra iş insanları, sanat dünyasından ünlüler ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla Rahmi M. Koç Müzesi'nde gerçekleşen özel bir davette gösterildi.

Güzeliş: Marka yüzlerimizi, müşterilerimizle birlikte belirledik


Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş, pırlantalı mücevher denince akla gelen ilk marka olduklarının ve bu alandaki öncü rollerini yurtdışına da taşıyarak Türkiye'yi gururla temsil ettiklerinin altını çizerek şunları dile getirdi:


“Zen Pırlanta olarak iletişime ve sürekliliğine önem veren bir markayız. Bugüne kadar ünlü bir isimle işbirliğimiz olmadı. Bu yolda ilerlemeye karar verdiğimizde, öncelikle mağazalarımız ve bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimizin önerilerini aldık. Böylelikle hem ülkemizde hem de yurtdışında milyonlarca seveni olan çok değerli sanatçılarımız Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ile çalışmaya karar verdik. Bağlılığın ve aşkın simgesi pırlantayı bu güzel çiftten daha iyi anlatacak biri olmadığını düşünüyorum. Kendileriyle güzel bir yolculuğa başladık; projemizin başarılı olacağına yürekten inanıyorum”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75