banner6

İki yıl sonra albüm çalışmasına başladık

banner37

KIBRIS TV’ye konuk olan Örge Volkan, yeni projelerinden söz etti:

İki yıl sonra albüm çalışmasına başladık
banner90
banner99

   Ülkemizin yetiştirdiği genç yeteneklerinden Örge Volkan, KIBRIS TV’de Ayşe Gürkan’ın sunduğu “Sabah Güneşi” adlı programa konuk oldu.

   Volkan, yaklaşık iki yıl aradan sonra menajeri İrfan Andaç’la yeni albüm çıkarmaya karar verdiklerini belirterek aranjör Göktuğ Şenkal’la çalışmalara başladıklarını söyledi.

   Volkan, albümde kendi bestelerinin yanı sıra cover parçalar da olacağını ifade etti.

   Mayıs ayında albümü piyasaya çıkarmayı planlayan Volkan, sosyal sorumluk projeleri için de çalışmaları olacağını belirtti.

   KIBRIS Gazetesi Magazin sorumlusu Orhan İsmailoğlu’nun da konuk olduğu programda Örge Volkan, söz ve müziği Mustafa Tozakı’ya ait olan“Azat” adlı şarkısını ilk kez söyledi. 

   Geçtiğimiz yaz ayında Süper Model Ajans sahibi Pınar Atman’la dünya evine giren Örge Volkan, “Evlendikten sonra her akşam bir yerlerde sahne almayı bıraktım, mutlu bir evliliğim var” dedi.

   Her cuma günü programa konuk olan Orhan İsmailoğlu da, ülkemizde çok yetenekli isimler olduğunu ancak imkanların sınırlı olmasından dolayı yurt dışına açılamadıklarını belirtti. İsmailoğlu, gençlere destek olunması, gençlerin de daha cesaretli davranması gerektiğini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2017, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104