İkinci yılı Gündeş'le kutladılar

banner37

Türkiye'nin ünlü sanatçısı Ebru Gündeş, Kıbrıs konserlerine devam ediyor. Ünlü sanatçı geçtiğimiz akşam özel orkestrasıyla Girne'de bulunan Elexus Hotel'de hayranlarının karşısına çıktı

banner87
İkinci yılı Gündeş'le kutladılar
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU 

Elexus Hotel & Gazino'nun ikici kuruluş yıldönümünde sahne alan sanatçı, kendisini izlemeye gelen konuklara unutulmaz saatler yaşatmasını bildi.


Konser alanına gelen yaklaşık bin 500 kişiye eşsiz bir gece yaşatan ünlü sanatçı, gecede geçmişten günümüze albümlerinde bulunan birçok şarkısına yer verdi. Sanatçının en sevilen şarkılarından biri olan “Sen Allah’ın Bir Lütfüsün” adlı şarkısını konuklar koro halinde söyledi.


İlk olarak Türk Sanat Müziği şarkılarıyla konserine başlayan Gündeş, ilerleyen saatlerde repertuarını değiştirerek ağırlıklı olarak albümünde yer alan pop şarkıları seslendirdi.


Kimi zaman duygulandıran, kimi zaman eğlendiren Gündeş’in, formunda olduğu dikkat çekti. Yoğun şekilde konserlerine devam eden Gündeş, bir yandan da albüm çalışmalarını sürdürüyor. Gündeş’in son albümünün tamamlanmasına az bir zaman kalırken, sanatçının yeni albümünün 2018 'de çıkacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75