banner6

İlgi görüyor

banner37

City Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin, ziyaretçilerine avantajlı ve keyifli alışveriş olanağı sunmak amacıyla düzenlediği Salı Pazarı, her salı özel indirimler, promosyonlu ürünler, hediye kazandıran yarışmalar ve canlı müzik etkinlikleriyle ziyaretçi akınına uğruyor

İlgi görüyor
banner8

City Mall içerisinde gerçekleşen Salı Pazarı kapsamında, City Mall’da yer alan mağazalar ürünlerinde o güne özel indirimler yapıyor ve bu ürünlerini mağazalarının önüne çıkartarak ‘fırsat ürünleri’ adıyla ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. City Mall Salı Pazarı kapsamında yiyecek-içecek bölümlerinde de indirimler ve promosyonlar yer alıyor.

banner134

Salı Pazarı projesi ile City Mall, her salı, o güne özel indirimler, kampanyalar ve promosyonlar ile ziyaretçilerine serin ve konforlu bir ortamda, hem kârlı hem de keyifli bir gün yaşatıyor.

Salı Pazarı’nda City Mall mağazaları yanında, evde üretim yapan elde üretilen geleneksel el işlemesi ürünler, taş ve ahşap oymalar, hediyelik eşyalar, özel üretim dekorasyon eşyaları, macundan hamur işlerine, börekten sulu muhallebiye ev yapımı geleneksel yiyecekler ve benzeri birçok ürün standı da yer alıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104