banner6

'Kadın kültürdür, toplumu kanatlandırır'

banner37

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Park Hotel’de sahne alan Türkiye’nin sevilen sanatçısı Volkan Konak, her zaman olduğu gibi türkülerle ve fıkralarıyla konuklarının unutamayacağı bir geceye imza attı

'Kadın kültürdür, toplumu kanatlandırır'
banner99

Sevilen şarkısı ‘Dadaloğlu’ ile konserine başlayan Volkan Konak, konuklarını selamladıktan sonra kadına verdiği önemi belirtti.  “Kadın kültürdür, kadın toplumun kanatlarıdır. Bizi uçuran onlardır. Erkekler de çok kıymetlidir. Baba olmak müthiş bir duygu ama eğer bir toplum bilime, sanata ve kadına kıymet vermiyorsa kandırılmaya, kaybetmeye ve yok olmaya mahkumdur. Ben böyle düşünüyorum”’ diyen Volkan Konak’ı konukları ayakta alkışladı.

Performansı boyunca konuklarıyla sıcak diyaloglara giren Volkan Konak, anlattığı Karadeniz fıkralarıyla da geceye renk kattı. Karadenizlilerin çok çocuk yaptığını belirten Volkan Konak “Tek çocukta kalana kahvede selam bile vermezler” dedi.

banner134

   Türküleriyle hüzünlendiren, fıkralarıyla da konuklarını kahkahaya boğan Volkan Konak,  “Herkes bizi dinlemesin, bizi dinlemeye gelen insanlar çok özeldir, asildir. Dolayısı ile bu akşam güzel olacak. Şarkı söylerken sizi görmeyeceğim çoğu zaman. Çünkü ben şarkı söylerken kalbimi vermem, hayatımı veririm. Dolayısı ile lütfen keyfini çıkartın’’ diye de konuştu.

   Sevilen şarkılarının pek çoğunu konuklarıyla birlikte seslendiren Volkan Konak, gece sonunda İzmir Marşı’nı tüm izleyenlerle bir ağızdan söylerken ayakta alkışlandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 11:13
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104