Kalbim hep dolu, aşık bir insanım

banner37

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de konser veren Aleyna Tilki, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı, Sevgililer Günü’nün kendisi için önemini anlattı

Kalbim hep dolu, aşık bir insanım
banner99

Türkiye’nin genç starı Aleyna Tilki, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aldı.


Tilki, sahne öncesi gazetecilerle sohbet etti, Amerika ve Londra gezileri nedeniyle bir süredir sahneye çıkamadığını anlattı. Bu nedenle sahneye çıkmanın heyecanını yaşadığını söyleyen Tilki, “Kıbrıs’ta olmaktan çok mutluyum. Burada daha çok 30 yaş üzeri bir kitle var. Onlar beni izlemeye gelince onlara da hitap ettiğimi görmüş oluyorum” dedi.


Sevgililer Günü’nün önemine değinen Tilki, “Yine kendi kendimi yemeğe çıkardım. Kalbim hep dolu, aşık bir insanım. Sevmek sevilmenin yarattığı şey ise şu anda bir sürü sevgilim var erkekli kadınlı” diye konuştu.


banner134
Aleyna Tilki, Cem Yılmaz’la yeni bir aşka yelken açan Serenay Sarıkaya’nın Defne Samyeli ihaneti hatırlatılıp “Hiç aldatıldınız mı?” sorusuna ise  “Ben hiç aldatılmadım da, ben öyle şeyleri de sevmem”  diye cevapladı.

“Pembe ayı 450 milyon izlendi”

Tilki, bir gazetecinin “klibimde oynattığım ayılar birçok ünlüden daha ünlü” sözlerini hatırlatmasının üzerine  “Twitter’da, ‘klibimde kim ayı olmak ister’ dedim, çok komik twitler geldi ve gerçekten çok büyük ilgi oldu. Benim ayım birçok ünlüden ünlü olduğu için ilgiye de şaşırmadım” dedi.


Açıklamalarıyla alakalı kimseyi hedef almadığını söyleyen Aleyna Tilki, şu şekilde konuştu:

“Neden birini hedef alıyım ki, hiç kimseye taş atmadım ama birçok ünlüden daha ünlü olduklarını hepimiz biliyoruz. O pembe ayı 450 milyon izlendi”.


Yine gazetecilerin Aynur Aydın’ın,  “Aleyna Tilki’de çok emeğim var’ sözlerini hatırlatıp, “O twiti Aydın için mi attın” sorusu üzerine ise Aleyna Tilki, “Hayır, ben de Aynur’a çok çok emek verdim. Biz birbirimize gerçekten çok emek verdik. Ben Aynur’u severim. Onun da dediği gibi bir enerji uyuşmazlığı oldu’ diye cevapladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75