Kalite ve tarz aynı,  mekân farklı

banner37

‘Barfly’ artık Lefkoşa Surlariçi’ndeki yeni yerinde

Kalite ve tarz aynı,  mekân farklı
banner90
banner99

Murat OBENLER

Ülkemizin değerli sanatçılarından Arda Gündüz’ün işlettiği ‘Barfly’ artık müzik severlere Lefkoşa Surlariçi’ndeki yeni yerinde hizmet verecek.

Lefkoşa Mısırlızade Sineması yanında hizmete giren mekânda, Arda Gündüz, Mustafa Alkapon gibi sanatçıların güzel sesleri de yankılanacak.

banner134
Lefkoşa Dereboyu’ndaki yerine göre daha geniş ve ferah olan yeni mekânda, aynı tarz ve müzik kalitesinde işe devam edilecek. Arda’nın hayranları ‘Barfly’ın yeni mekân açılışına büyük ilgi gösterdi.

 

Protest şarkılar
    Klavyede Umut’un, mikrofon başında ise Arda Gündüz’ün olduğu gece, saat 02.30’a kadar sürdü. İkili sahnede unutulmaz bir açılışa imza attı.

   Başta Ahmet Kaya, Cem Karaca ve Barış Manço olmak üzere Grup Yorum, Haluk Levent, Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezel gibi sanatçıların eserlerini hayranlarıyla birlikte seslendiren Arda Gündüz, bir kez daha kendine has yorumuyla herkesi büyüledi.
   Arda her zamanki gibi Kıbrıslı bestecilere ve yorumculara saygı duruşu olarak ülkemizden bazı parçaları da seslendirdi.  Arda’nın babası, Sıla 4’ün efsane isimlerinden Erdinç Gündüz de sahneye çıkarak, oğluyla üç tane Sıla 4 şarkısı seslendirdi.
  

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2017, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75