“Kara Kedi” piyasada

banner37

“Kara Kedi” piyasada
banner90

   Vokallerde Pelin Kutluba, klavyede Ekin Ölmez, gitar, saksafon ve trompette Ümit Tulumbacı, bas gitarda Güven Çağlar ve davulda Altuğ Çevik’ten oluşan “Öldüren Şampanya” yıllardır Kıbrıs’ta canlı performanslarıyla isimlerinden söz ettiriyor.

   Başarılarıyla büyük dinleyici kitlesine ulaşan grup, “Kara Kedi” isimli şarkılarıyla da büyük beğeni topladı.   Öldüren Şampanya’nın solisti Pelin Kutluba, grubun yeni teklisi “Kara Kedi” için şunları söyledi:

   “Çok enerjik ve neşeli bir şarkı oldu. Bestenin yapılmasından klibin çekilmesine kadar geçen her dakika çok eğlenceliydi. Şarkımızın da klibimizin de bu güzel enerjiyi birebir yansıttığını düşünüyoruz. Kara kediler hep uğursuz diye düşünülür hatta herkesin hayatında bir kara kedi vardır! Bizdeki her şeye rağmen geri dönmesi beklenen bir kara kedi”.

   7 Haziran’da müzikseverlerle buluşan Kara Kedi’nin sözü Can Ömür'e, müziği ise grubun gitaristi Ümit Tulumbacı'ya ait. Kara Kedi'nin klibi ise Erdi Çalıkuşu yönetmenliğinde Mağusa'da Venedik Evi'nde çekildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108