Kendall Jenner'ın aşk kuralı: Bir yıl dolmadan asla!

banner37

Kendall Jenner'ın aşk kuralı: Bir yıl dolmadan asla!
banner8

'Keeping Up With The Kardashians'ın ortak yapımcılarından Farnaz Farjam, Kardashian/Jenner ailesinin model üyesi Kendall Jenner'ın aşk hayatıyla ilgili bir ayrıntıyı gözler önüne serdi.

Bir süredir basketbolcu Devin Booker ile aşk yaşayan model Kendall Jenner, aile üyelerinin aksine özel hayatını gizli tutmayı tercih ediyor. Jenner, her ne kadar Booker ile aşk pozlarını takipçileriyle paylaşsa da ilişkisini kelimenin tam anlamıyla meraklı gözlerden 'köşe bucak' saklıyor.

Ancak konuyla ilgili bir ipucu 'Keeping Up With The Kardashians'ın ortak yapımcıların birinden geldi. Farnaz Farjam, ünlü modelin aşk hayatıyla ilgili bir ayrıntıyı gözler önüne serdi.

banner134
The Daily Dish'e konuşan Farjam, "Kendall Jenner'ın her zaman kendi kuralları vardı" ifadelerini kullandı.


"ÖZEL HAYATINI ŞOVUN DIŞINDA TUTTUK"


Farnaz Farjam "Kendall'ın bu kuralına göre; Sevgilisinin 'Keeping Up With The Kardashians'ta kamera karşısına geçebilmesi için en az bir yıldır birlikte olmaları gerektiğine inanıyordu. Bu yüzden de onun özel hayatını hep şovun dışında tuttuk" dedi

Kendall Jenner, basketbolcu sevgilisi Devin Booker ile aşk pozunu ilk kez 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sosyal medya hesabından yayınlamıştı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75