banner6

Keyifli bir gece

banner37

Maxim Royal sahnesinde İrem Barani ve Güven Yüreyi sahne aldı

Keyifli bir gece
banner90
banner99

Maxim Royal, cumartesi gecesinin en çok tercih edilen mekânı olarak yine unutulmayacak bir geceye damgasını vurdu.

Kıbrıs’ın son dönemlerdeki müzik piyasasına kazandırmış olduğu en iyi isimlerden İrem Barani, Maxim Royal’de sahne aldı. Eski ve yeni şarkılardan oluşan repertuarıyla geceye gelen konuklara keyifli başlangıç yaptıran sanatçıdan sonra, Kıbrıs’ın tartışmasız en özel seslerinden Güven Yüreyi sahnedeydi.

Gecede oldukça keyifli olduğu gözlenen sanatçı, sahnesine pop müziğin en önemli seslerinden Levent Yüksel’in 1990’lara damgasını vuran “Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk, Tuana” şarkılarıyla başladı. Çok yakın zamanda maxi single albümünü sevenleriyle buluşturacak olan Güven Yüreyi’den bir müjdeli haber daha geldi. İlk albümünün heyecan dolu bekleyişini sevenleriyle paylaşan sanatçıya, Türkiye’nin en önemli söz yazarı ve bestecilerinden Sinan Akçıl ile Fettah Can’dan destek geldi. Geçtiğimiz hafta iki sanatçıyla bir araya gelen Güven Yüreyi, bu mutlu haberi tüm sevenleriyle paylaştı.

Gecede arabesk şarkılar söylendi, hüzünlü dakikalar yaşandı. Gecenin sonunda “Tesbih, Bir Taş Attım ve Caney” gibi hareketli şarkılar eşliğinde, davullar çalındı, halaylar çekildi. Maxim Royal geceleri, cumartesi yine Güven Yüreyi performansıyla devam edecek.
  

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104