banner6

Kıbrıs Gazetesi Magazin

banner37

Orhan İSMAİLOĞLU  

Kıbrıs Gazetesi Magazin
banner99

Ziynet Sali konserinde elektrikler kesildi

   Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali, cumartesi akşamı Girne’deki Rock’s Hotel’de yeni yılın ilk konserini özel bir gala ile verdi.
   Konser esnasında elektrikler kesilince orkestrası ile birlikte beş dakika darbuka çalararak konserine devam eden sanatçı elektrikler geldikten sonra “Canım kurban olsun sana Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti” diyerek konserine devam etti.
   Eşi Erkan Erzurumlu bu kez konseri ön taraftan izlerken sanatçı gecede albümlerinde yer alan şarkılarının yanı sıra Yunanca şarkılar da seslendirdi.
   Yeni bir albüm çalışması içinde oluğunu açıklayan Sali, önümüzdeki aylarda yeni albümü için yoğun bir çalışma içine gireceğini söyledi. 

 

**

KKTC’li Buray, ikinci sezonda da

maceradan maceraya koşuyor
 

   Şarkıları ile milyonları peşinden sürükleyen KKTC’li sanatçı Buray, “Ne Gezdin Be Buray”ın ikinci sezonu ile yine maceradan maceraya koşuyor.
   Yoğun konser programları arasında çıktığı tatillerde kayda aldığı anları kendi Youtube kanalında yayınlayarak dijital dünyanın modern seyyahı haline gelen başarılı sanatçı Buray, maceraları ve birbirinden özgün tatil serüvenlerinin ikinci sezonuyla da yine adından sıkça söz ettirecek.
   Her cumartesi ve pazar yepyeni videolarla izleyenleri bambaşka kültürlerle buluşturmaya devam edecek olan Buray, rotasına dahil ettiği yerlerdeki sıcacık insan manzaralarının yanında sıra dışı deneyimlerini de kendine has samimi üslubuyla hayranları ile paylaşacak.

**

Mehmet Ali Erbil’in

Basın Danışmanı açıkladı:

Çıkan haberler asılsızdır
 

   Türkiye’nin ünlü şovmeni Mehmet Ali Erbil’in önceki gün KKTC’de hastaneye kaldırıldığıyla ilgili çıkan haberlerin asılsız olduğu belirtildi.

   KIBRIS Gazetesi, Mehmet Ali Erbil’in Basın Danışmanı Perim Özgeldi’ye ulaşarak, haberler hakkında bilgi aldı.
   Özgeldi yaptığı açıklamada, “Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu iyidir. Çıkan haberler asılsızdır” açıklamasını yaptı.


**

Sahneye hazır!
 

   Konserden konsere koşan ünlü sanatçı Derya Uluğ, hafta sonu yine sahnedeydi. Programdan hemen önce hazırlandığı otel odasında poz veren Uluğ, “Sahneye hazırım” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104