banner6

Kıbrıs Gazetesi Orta Sayfa

banner37

Orta Sayfa

Kıbrıs Gazetesi Orta Sayfa
banner99

Özel Haber - Orhan İSMAİLOĞLU

Ayşegül Zaim, hayranlıkla dinlendi 


   Her yıl olduğu gibi yeni yılı misafirleri ile karşılamaya özenle hazırlanan Merit Lefkoşa Hotel, Sultan Restaurant ve Ottoman Kebab House’da düzenlediği her iki ayrı yılbaşı özel eğlence programında tüm misafirlerine büyüleyici ve coşkulu bir gece yaşattı.
   Merit Lefkoşa Hotel Lobisinde; keman dinletisi eşliğinde, şampanya kokteyli ile başlayan yılbaşı özel eğlence programlarında; Ottoman Kebab House’da, fasıl ekibi ve oryantal Yeşim Kumral sahne alırken; Sultan Restaurant Yılbaşı özel eğlence programını tercih eden misafirler ise Kuzey Kıbrıs’ımızı başarılı sanatçısı Ayşegül Zaim ve Oryantal Yeşim Kumral’ın dans gösterisiyle 2023’e merhaba dedi. 
   Eğlencenin doruklarda yaşandığı gecede tüm misafirler yeni yılın ilk saatlerine kadar doyasıya eğlendi. 
   Gecede sahne alan Ayşegül Zaim’in yeni saç stili dikkatlerden kaçmadı… 

*

Mehmet Vahip Ağazade; “Her şey KKTC için” 

   1987 yılında ilk Uluslararası Dünya Yarışması davetimiz 40 yılda 90 Dünya Yarışması ile devam ediyor.
   Dünya ülkelerini, kardeşlik, barış, dostluk ve kültürlerinin buluşması ilkeleri ile bir araya toplayan dünyanın en prestijli uluslararası bay yarışmaları arasında ilk üç büyük organizasyon içerisinde yer alan, “Mister GLOBAL” Yarışması bu yıl sekizinci dünya finalinde Tayland’da 11 Şubat 2023 tarihinde 40 dolayında ülkenin katılımı ile uluslararası finalde gerçekleşecektir. Tayland’da  8. Mister Global finalinde Mıster North Cyprus olarak katılmaya hazırlanıyor 
   Yarışmaya katılımımızın açıklandığı ilk günden günümüze dünyanın dört bir yanında Asya’dan Latin Amerika’ya prestijli güzellik yarışmaları değerlendiren portallarda, resmi yarışma sitelerinde ve influenceler tarafından “North Cyprus” adı ile favoriler arasında gösterilip yer almak bizler, Kuzey Kıbrıs’ın tanınma ve tanıtma seferberliğinde çağın getirdiği iletişimin en güçlü kaynağı sosyal medyada milyonlara ulaşarak, yer almak onur ve gurur verici olmaktadır. 
   Bay Kuzey Kıbrıs 2021  Mehmet Vahip Ağazade büyük Dünya Yarışmasında Mister GLOBAL North Cyprus   olarak  yer alacak... 22 yaşında Hukuk öğrencisi profesyonel Amerikan futbolu oyuncusu Mehmet Vahip Ağazade Tescilli bir Mr.North Cyprus olarak  finalde yer almak üzere şubat ayında Tayland’da gerçekleşecek organizasyona katılmak için gün saymakta. 
   Bay Kuzey Kıbrıs Mehmet Vahip Ağazade -Mister Global North Cyprus olarak; “Her şey KKTC için... En iyi bir şekilde dünya bayları arasında Bay Kuzey Kıbrıs olarak temsiliyetimi yerine getireceğim. “İlham veren (Inspiring Gentlemen)” baylar misyonuyla 8 yıldır gerçekleşen ve dünyanın en büyük 3 organizasyonu arasında yer alan böylesi prestijli bir organizasyonda – Kuzey Kıbrıs insanını tanınma ve tanıtma seferberliğimizde  en iyi şekilde bir kez daha anlatacağım.... Alkışlarınız 11 Şubat gecesi Tayland'da gerçekleşecek görkemli finalde bana mutlaka ulaşacaktır..''  dedi.

*

Hazar Ergüçlü: İlgi uçucu bir şey

   Yönetmen Onur Ünlü (50) ile yaklaşık beş yıllık ilişkisine geçtiğimiz haftalarda nokta koyma kararı alan oyuncu Hazar Ergüçlü (31), şöhret hakkında dikkat çeken bir açıklamada bulundu.
   Oyuncu Hazar Ergüçlü, şöhretini hiçbir zaman hayatının merkezi yapmadığını söyledi. Ergüçlü, “Ünde sana yönelen ilgi de yönetilmesi çok zor bir durum. Kendine yapacak başka işler, tutunacak başka bir dal bulman gerekiyor. Çünkü ilgi uçucu bir şey ve her zaman iyi niyetli değil. Şöhreti hayatının merkezi yaparsan mahvolursun. Gerçekçi değil” dedi.

*

Beklentisi yüksek 

   “Arka Sokaklar” dizisinde oynadığı “Zeliş” karakteriyle tanınan Yüsra Geyik, iyi ve kaliteli işlerde yer almak istediğini söyledi. Beklentilerini çok yüksek tuttuğunu ifade eden Geyik, “Tek amacım hayal kırıklığı yaşamamak ve o noktaya gelmemek. O yüzden başkalarından beklentilerimi olabildiğince törpülemeyi isteyen değil, istenilen olmaya çalışıyorum” dedi.

*

Hande Erçel'in pozu dikkat çekti 

   Ünlü oyuncu Hande Erçel’in pozu sosyal medyaya damga vurdu. Kırmızı ruju, şapkası ve siyah elbisesiyle ayna karşısında poz veren ünlü oyuncuya beğeni ve yorum yağdı.
   Sen Çal Kapımı ve Aşk Laftan Anlamaz adlı dizilerde yıldızı parlayan başarılı oyuncu Hande Erçel, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.
   Top Beauty World tarafından yapılan Dünyanın En Güzel 100 Kadını listesinde 53. sırada yer alan Erçel'in, son olarak paylaştığı pozlarına 2 milyondan fazla beğeni geldi.
   Ünlü oyuncu Hande Erçel'in son paylaşımlarına, Nicolas Gerardin, Daniel Mirkin, Bilal Çelik, Altuğ Seçkiner gibi fenomen isimlerden de beğeni ve yorum geldi. 
*

Defne Samyeli, 90'lı yıllara döndü!

   Oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli, Mahsun Kırmızıgül’ün 3 Şubat’ta vizyona girecek olan yeni filmi 'Prestij Meselesi' ile nostaljik bir yolculuğa çıktı. Ünlü isim, filmde kendisini canlandırdı.
   Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi Prestij Meselesi’nin kadrosunda, Özcan Deniz ve Haluk Levent ile birlikte çıktıkları ilk televizyon programının sunucusu olan Defne Samyeli’ye de yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104