banner6

Kıbrıs Gazetesi - Orta Sayfa

banner37

Orhan İSMAİLOĞLU

Kıbrıs Gazetesi - Orta Sayfa
banner99

Orhan İsmailoğlu’na, “Meslek ve Başarı Ödülü”
 

   KIBRIS gazetesi Magazin sorumlusu ve KIBRIS TV Orta Sayfa Magazin Programı Direktörü Orhan İsmailoğlu, İstanbul’da düzenlenecek olan Uluslararası Başarı ve Kariyer ödüllerinde KKTC’de en iyi magazin programı ve magazinci olarak “Meslek ve Başarı Ödülüne”  layık görüldü.
   Fulden Uras başkanlığında Kelebek Çocukları yararına düzenlenecek törene Hande Yener şarkılarıyla renk katacak.
   Tülin Ülker’in organize ettiği gecede Türkiye’nin birçok sanatçısı ve oyuncusu ödül almaya hazırlanırken etkinlik Elite World Asia Otel’de gerçekleşecek.

 


 

**

Gizem Özdilli: KKTC’de olmaktan çok mutluyum
 

   Türkiye’nin başarılı modellerinden Gizem Özdilli, geçtiğimiz hafta ülkemizden ev aldığını sosyal medyadan duyurmuştu.
   Ünlü manken KIBRIS gazetesine yaptığı açıklamada “İstanbul'un kaosundan, ulaşım sorunundan ve kalabalıktan kaçmak istedim. Kıbrıs'ta daha dingin ve sakin bir hayat süreceğim” dedi. Özdilli, Kıbrıs'taki yeni hayatı hakkında paylaşımlar yapacağını da açıkladı. Geçtiğimiz yıllarda makyajsız görüntülenen güzel model, “Mesleğime sağlıklı olduğum sürece devam edeceğim. Sağlıklı besleniyorum ve fiziğime çok iyi bakıyorum. Emekli olmaya hiç niyetim yok. Mesleğimi seviyorum, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni çok seviyorum” diye konuştu. 

 


 

**

Şule Akkuyu: Modelliği çok seviyorum
 

   Ülkemizin başarılı mankenlerinden Şule Akkuyu, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla gittiği bir mekanda çektiği fotoğrafla dikkatleri üzerine topladı.
   Akkuyu, “Modellik benim için vazgeçilmez bir olay, severek yapıyorum. Bir yandan mesleğim olan mimarlık işine devam ederken, modelliği ise H&V Ajans’ta yapmaya devam edeceğim” dedi.
 

**

Hazal Subaşı: Herkesten daha çok çalıştım
 

   2015 Türkiye 3. Güzeli Hazal Subaşı, derece aldıktan sonra oyunculuğa başlamıştı. Subaşı, “Sanıyorlar ki güzellik yarışmasından çıkan herkes oyuncu oluyor” diyerek sitem etti.
   2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra kariyerine oyuncu olarak devam eden Hazal Subaşı aldığı unvanın meslekte önyargıya neden olduğunu söyledi.
   “Daha çok çalışmam gerektiğini düşündüm. Güzel bulunmak dışında, o titrin sende olması herkeste bir önyargı yaratıyor” dedi.
   Subaşı, “Herkes kendine bir yol çiziyor. Benim önüme iyi fırsatlar çıktı, ben de değerlendirdim. Herkesten daha çok çalışmam gerektiğini düşündüm. Güzel bulunmak dışında, o titrin sende olması herkeste bir önyargı yaratıyor. Bu bir gerçek” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104