banner6

Kıbrıs Yasemin Eki Sosyetik Güzel Eda Taşpınar’la bir araya geldi, Taşpınar “Erkek ürünlerini de çıkacağız”

banner37

Kıbrıs Yasemin Eki Sosyetik Güzel Eda Taşpınar’la bir araya geldi, Taşpınar “Erkek ürünlerini de çıkacağız”
banner151 banner143

Orhan İSMAİLOĞLU

Sosyetik Güzel Eda Taşpınar geçtiğimiz günlerde ülkemizde kendi ürünleri olan Medcare LTd’i ziyaret ederken gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Eda Taşpınar'ın Muhteşem ürünleri Medcare LTD Güvencesi ile Tüm Seçkin Eczane ve Yetkili Satış Noktalarında yer alıyor.

Ardından ise kendi ürünlerin bulduğu The Wow mağazasını ziyaret eden Taşpınar Kıbrıs’ta olmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Kıbrıs Yasemin Eki’nin sorduğu soruları içtenlikle cevaplarken gelecekle ilgili planlarını açıkladı.

Eda Taşpınar şu anda neler yapıyor

O kadar çok işlerim var ki yeni ürünlerin piyasaya çıkmasını için yoğun bir şekilde çalışmalara devam ediyoruz beni seven insanları mutlu etmek için uğraşıyorum daha önceden söz verdiklerimi yerine getirmeye çalışıyorum yoğun bir şekilde devam ediyor Tabi bunlar için bir zamana ihtiyaç var zamanla hayata geçiyor, onlarla uğraşma canla başla devam ediyoruz.

Ürünlerinizin bu kadar çok tutulmasının sebebi nedir ?

Çok uzun süredir çalışıyoruz herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, markamı benim kadar benimseyip benim kadar sevdiler. Biz bu işe başlarken 10 yıl önce benim isimim ürünlerin üzerinde yazıyor benim bunun sevmem çok normal ama çalıştığımız insanların benim markama benim kadar değer vermesi güzel oldu sanırım şansımız burada doğdu bu şansla devam etti zaten olarla devam ediyoruz

Yeni ürünler önümüzdeki günlerde var mı ?

Evet var tabiki durmak yok bu markayı ayakta tutmak, her zaman için üretkenlik olmak, her zaman için bunu geliştiriyoruz tüketim ihtiyaçlarına göre Eda Taşpınar ürünlerine göre yeni ürünler çok yakında gelecek.

Modaya aranız iyi Modaya yakından takip ediyorsunuz bunla ilgili çalışma var mı ?

Modayı arada yapan biriydim bunla ilgi şimdilerde bir çalışmaya başlıyoruz, Eda Taşpınar Caftanları çok ilgi görüyor bununla ilgi biraz daha hız verdik Dünyanın herkesin bir araya geldiği Makanos’ta çok yüksek fiyata satılıyor. Şimdi bunu en uygun şekilde Türkiye ve Kıbrıs’ta daha uygun fiyata nasıl satabiliriz diye çalışmalar yapıyoruz onun dışında erkeklere sürprizlerimiz olacak.

Peki Erkeklere sürprizler nedir?

Erkekler özel badi ve deodorant olacak, tabi bunları ilk önce denedik, Erkeklerde Eda Taşpınar ürünleri kullanmak istediklerini sorduk açıkçası çok ilgi gördük onlar için bir çok ürünler gelecek Hep diyorlardı hep Kadınlara yönelik ürünler neden Erkeklere göre yok diye biraz zaman aldı ama sonunda çıkmaya hazırlanıyor.

Kıbrıs’ta bu ürünlerin olması nasıl bir duygu?

Ürünlerimin burada olması benim için mutluk verici çalıştığımız firma Medcere gerçekten güzel bir şirket olduğu söyleye bilirim emek veriyorsunuz hayata geçiriyorsunuz Kıbrıs dediniz benim iki en yakın arkadaşım Kıbrıslı burası doğal ve içten Kıbrıs’ta ürünlerin bu kadar çok satması benim için çok mutluluk verici benim için.

Dünya’yı dolaştınız bunla ilgili kitap yazmayı düşündüz mü ?

Kitap yazmayı düşünmedim, ben yazar değilim ama şu anda 42 yaşındayım çok yol aldığımı düşünüyorum tabi bunları bir kitapta okumak isterlerse neden olmasın tabiî ki yazarım.

Ferdi Alkaravlı “ Eda Taşpınarla yakında sürprizlerimiz olacak”

Medcare, The Wow direktörü Fedi Alkaravlı “ Eda Taşpınar ile çalışmak bizler için mutluluk verici yılardır çalışıyoruz memnun gurur verici severek satıyoruz ürünler kendi kendini satıyor Beş yıldır birlikte çalışıyoruz yakında sürprizlerimiz var kendisine sizin aracılığınıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2022, 12:03
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104