KIBRIS’ın “Eğitime Destek” kampanyası sürüyor

banner37

KIBRIS Medya Grubu, her hafta yapılan çekilişle “Tablet bilgisayar, okul ayakkabısı ve okul çantası” veriyor. Bu haftanın kazanan isimleri noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi

KIBRIS’ın “Eğitime Destek” kampanyası sürüyor
banner99

KIBRIS Medya Grubu, pandemi dolayısıyla yaşanan ekonomik sıkıntıları göz önüne alarak, halkımızın yanında olmak için başlattığı “Eğitime destek” kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor.


Her gün KIBRIS Gazetesi’nde yayımlanan kuponları doldurup, KIBRIS Medya Grubu’na ulaştıran okuyucularımız, “Tablet bilgisayar, okul ayakkabısı ve okul çantası” kazanma hakkına sahip oluyor.


KIBRIS Medya Grubu’nun Musmer Trading, Bayramoğlu Shoes ve Kemaler Group’la ortaklaşa düzenlediği kampanya 10 hafta sürecek.


Her Çarşamba günü KIBRIS TV’de canlı olarak noter huzurunda yapılan çekilişle talihli isimler belirlendi. Musmer Trading LTD’den, tablet bilgisayarı, Mehmet Çalışkan, Bayramoğlu Shoes’dan Ayakkabıyı  Senem İnce, Kemaler Group’tan Çantayı ise  Hıfsiye Balbaz kazandı. 

banner134


 KIBRIS TV’de Orhan İsmailoğlu ve Fatoş Yüksek’in hazırlayıp sunduğu “Magazin Hattı” programında yapılan çekilişte, 165. Lefkoşa Tasdik Memuru Aynur Samanoğlu hazır bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75