Kıbrıs'ta Arash şov

banner37

İran asıllı ünlü şarkıcı Arash, Kuzey Kıbrıs’ta verdiği konser ile çoğunluğunu yabancı konukların oluşturduğu hayranlarına müzik ziyafeti sunarken, görsel bir şova da imza attı

banner87
Kıbrıs'ta Arash şov
banner90
banner99

Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel ortak etkinliğinde sahne alan ünlü şarkıcı Arash, Kuzey Kıbrıs’taki hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.


“Bora Bora” şarkısıyla müzik listelerini kasıp kavurduktan sonra dünya çapında bilinen bir isim olan Arash, Rusların ve İranlıların ağırlıkta olduğu yaklaşık bin kişiye konser verdi.


Hayranlarının çığlıkları arasında sahneye çıkan Arash, havai fişekler ve ışık şovlar eşliğinde şarkılarını seslendirdi.


Dansçılarıyla birlikte sahnede hünerlerini sergileyen Arash, sıra ünlü şarkısı “Boro Boro”ya geldiğinde eğlenceyi zirveye taşıdı.


Hareketli şarkılarıyla tüm hayranlarını dansa davet eden Arash, “PureLove” ve “BrokenAngel” gibi klasik aşk şarkılarıyla da hayranlarına duygusal dakikalar yaşattı.


2009 yılında Eurovision şarkı yarışmasında kendisini zirveye taşıyan şarkısı “Always”le geceye devam eden Arash, sahnede yaklaşık üç saat kaldı. Hayranlarını kırmayarak sahnede bol bol selfie çekti.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108