Kıbrıs’ta Hande rüzgârı

banner37

Pop müziğinin yıldız isimlerinden Hande Ünsal, Chamada Club’da sahne aldı

banner87
Kıbrıs’ta Hande rüzgârı
banner90
banner99

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Ünsal, sözü müziği kendine ait olan son şarkısı ‘Daha İyi’nin dinleyiciler tarafından tam not aldığını ve bunun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.


Ünsal, “Formunu nasıl koruyorsun?” sorusuna ise “Bunun için özel bir şey yapmıyorum. Çalışmaktan spor yapmaya zaman kalmıyor. Sanırım işkolik bir kadınım hatta bu yüzden evimi taşıyorum. Evimi artık stüdyo olarak da kullanacağım” dedi. Ünsal’a geçtiğimiz günlerde Ayşe Hatun Önal’ın eve misafir geldiğinde evde yokmuş numarası yaptığı hatırlatıldı. Muhabirin “ Siz yeni evinize misafir kabul eder misiniz?” sorusuna gülerek “Herkesi beklerim kapım açık” yanıtını verdi.
 

Mekanın sahibi geliyor
 


Öte yandan Girne’nin yükselen yıldızı Chamada Club, yarın rap müziğin önde gelen isimlerinden Norm Ender’i eğlence severlerle buluşturuyor.

“Mekanın Sahibi” şarkısıyla tüm yaz boyunca dinlenen ve geniş hayran kitlesine sahip olan Norm Ender, Girne gecelerinde adından söz ettirmeye hazırlanıyor. İki yıl müziğe ara verdikten sonra “Mekanın Sahibi” isimli çalışmasıyla dönen Norm Ender gittiği mekanlarda yoğun ilgi görüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108