banner6

Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Karakoç'tan olay pozlar

banner37

Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Karakoç'tan olay pozlar
banner150

banner150

banner99

Büyük beğeni toplayan ve kısa sürede dev hayran kitlesine kavuşan Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ceren Karakoç dergi için verdiği pozları paylaşınca sosyal medyada gündem oldu. Dizideki imajının tam tersi şık, seksi ve modern bir kadının sergilendiği fotoğraflar sosyal medyada da olay oldu. Bir çok ünlü isim adeta beğeni mesajları yağdırdı. 

Kızılcık Şerbeti'nde Nursema karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ceren Karakoç kariyeriyle son dönemde oldukça gündemde. Dizinin RTÜK tarafından ceza almasından sonra daha çok popüler olan ve oyunculuğu tam not alan Karakoç, pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

All Magazin tarafından "Tesir altına alıcı heyecanı, her defasında yeniden keşfedilmeyi bekleyen merak duygusu ve sürprizlere açık dönüşümleriyle farklı anlatıların çözümlemelerine odaklanıyor" notuyla pozları paylaşılan güzel oyuncuya beğeni yağdı.

Ünlü isimler tepkisiz kalmadı

Sıla Türkoğlu, "Nursema"nın pozlarına "Üff bu ne kızım" yazarken Kerimcan Durmaz da pozlara tepkisiz kalmadı. Kerimcan, Karakoç'a "Yaaayyyy sexyy ladyy" yorumunda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104