KKTC'yi temsil eden Mercan, beşinci seçildi 

banner37

“29. Best Model Of The World” yarışmasının finali yapıldı

KKTC'yi temsil eden Mercan, beşinci seçildi 
banner99

Dünyanın En İyi Modelleri - Best Model of the World yarışması, geçtiğimiz cumartesi gecesi yapıldı.

Yarışmada ülkemizi temsil eden 16 yaşındaki Mercan Kerman, beşinci geldi. Bu dereceyle, ilk kez Kıbrıslı bir Türk yarışmacı, uluslararası bir yarışmada derece almış oldu. 

Erkan Özerman'ın organizasyonuyla hayata geçirilen yarışmaya bu sene 50 farklı ülkeden model katıldı. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur'un da bulunduğu seçkin jüri üyeleri bir kadın, bir de erkek olmak üzere 29. Best Model of the World birincilerini seçti.

  Birincilik Türkiye ve Nijerya'nın

Görkemli galada boy gösteren 20 kadın ve 20 erkek model arasından birincilikleri Türkiye ve Nijerya aldı. En iyi erkek model Türkiye'den Onur Seyit Yaran ve en iyi kadın model ise Nijerya'dan Joy Akpokiniova oldu.

banner134

Seçkin davetliler ve jüri üyeleri

Daha evvel aynı yarışmada Best Model birinciliği olan Ece Gürsel'in sunumuyla gerçekleşen yarışma jürisinde uluslararası yarışmalarda da sık sık jüri üyeliği yapan Op. Dr. Bülent Cihantimur'a, Yıldırım Mayruk, Emel Yıldırım, Esra Eron, Şenay Akay, Yılmaz Kunt, Tuğçe Sarıkaya gibi ünlü isimler eşlik etti.

Rober Hatemo, Emel Müftüoğlu, Ömür Gedik ve diğer ses sanatçılarının şarkılarıyla keyifli anlar yaşattığı organizasyon sonunda, birinci seçilen yarışmacılar taçlarını geçen senenin birincilerinden devraldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2016, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88