banner6

Klip pahalıya patladı!

banner37

Klip pahalıya patladı!
banner151 banner143

Başarılı DJ ve prodüktör Doğukan Manço, kısa bir süre önce yayınladığı Ben Adam Olmam isimli şarkısının klip çekiminin kamera arkası görüntülerini kendi YouTube kanalından yayınladı.

Kamera arkasında yaşanan eğlenceli görüntülere de yer verilen videoda Doğukan Manço, klibin hikayesini ve oluşum sürecini anlatıyor.

Rasim Öztekin'in eski aracı, Doğukan Manço'nun ''Muhittin''i arızalandı!

Muhittin adını verdiği ve Rasim Öztekin'in eski arabası olan klasik otomobilini klipte kullanan Doğukan Manço, senaryo gereği arabasının motorunu yakıyor fakat klasik otomobil klibin temposuna dayanamayınca radyatöründen su gelmeye başlıyor. Araca müdahale eden Doğukan Manço, kamera arkasında tempoya dayanamayan aracıyla ilgili yorumlarda bulunuyor.

Yine aracının motorunda çıkan yangınını söndürmeye çalışırken, yüzüne doğru yanlışlıkla yangın söndürme tüpünü bir anda açan Doğukan Manço, rolünü bozmadan çekimlere devam ediyor.

''20 senelik oyuncu gibi''

Usta yönetmen Kemal Başbuğ, Doğukan Manço ile ilgili ; ''Bir hikaye çektik. Doğukan'ı siz durgun falan zannediyor olabilirsiniz ama kendisi sanki 20 senelik oyuncu gibi. Bir şeyi söylüyorum anında yapıyor. Normalde iki günde çekilmesi planlanan klibi bir günde çektik. Funda'nın gitmesi gerekiyordu. Herkesin emeğine sağlık. Çok güzel bir iş oldu.'' sözleriyle Doğukan Manço'nun uyumlu ve bir o kadar da çalışkan yönünü ortaya çıkaran yorumlarda bulundu.

Doğukan Manço, Ben Adam Olmam klip çalışmasıyla ilgili fikirlerini ise şu şekilde dile getiriyor:''Bu klibi çekerken aklımda tek bir şey vardı. O da izleyen herkesin günlük sıkıntılarından uzaklaşacabileceği, yüzlerine bir gülümseme katacak, kendi hayatındaki kesitleri görebilecekleri iyi bir hatıra bırakmaktı. Çekmesi zordu ama çekimde bana destek veren başta tüm ekibime, Kemal Başbuğ ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. İnşallah sizler de klibi izlerken keyif almışsınızdır. ''

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 12:41
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104