banner6

Konserden çıktı, hastaneye gitti

banner37

Ülkemizde muhteşem bir konsere imza atan Cengiz Kurtoğlu, sahneden indikten birkaç saat sonra rahatsızlandı

Konserden çıktı, hastaneye gitti
banner151 banner143

Cüneyt ŞEN

Türkiye’nin arabesk ve fantezi müziğinin sevilen ismi Cengiz Kurtoğlu, önceki gün The Savoy Hotel’de hayranlarıyla buluştu.


Yaklaşık bin 500 kişilik hayranına unutulmaz bir gece sunan sanatçı, gecede birbirinden güzel parçalarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendirdi.


Kurtoğlu’nun konser sonrası mide rahatsızlığı geçirdiği ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.


Aniden rahatsızlanarak dün gece saat 01.30’da Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'ne oradan da Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen Kurtoğlu, tedavi altına alındı.


Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, gerekli muayene ve tetkikler yapıldıktan sonra Cengiz Kurtoğlu’nda mide rahatsızlığı ve tansiyon gözlemlendi.


 Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Dahiliye uzmanı Yrd. Doç. Dr. Gönül Işık Şahlı, “Cengiz bey ufak bir mide rahatsızlığı ve tansiyon yüksekliği şikayetiyle hastanemize başvurdu. Uygun muayeneler ve gerekli tetkikler yapıldıktan sonra durumu stabil altında, aslında 24 saat gözlem altında durmasını önerdik ama kendisini iyi hissettiğini ve çıkmak istediğini söyledi. Genel durumu iyi” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2017, 10:39
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104