banner6

Konseri terk eden Zeynep Bastık açıklama yaptı

banner37

Zeynep Bastıkönceki akşam Mersin’de sevenleriyle buluştu. Söylediği şarkılarla kendisini dinlemeye gelenleri eğlendiren Zeynep Bastık, konseri yarıda bırakarak sahneden indi. Bu hareketi sonrası büyük tepki toplayan Zeynep Bastık, sosyal medya sayfasından bir açıklama yaptı.

Konseri terk eden Zeynep Bastık açıklama yaptı
banner99

Son dönemde sahneleriyle ve kostümleriyle dikkat çeken, sahne fiyatını ikiye katlayan Zeynep Bastıkson konserinde tatsız anlar yaşadı.

Konseri son 3 şarkı kala yarıda kesen şarkıcı sosyal medyadan sitem etti.

Daha önce Ece Seçkin'in konserde yüzüne telefon atılmasına benzer bir olay yaşayan Bastık açıklamasında "Gece ikazlarıma rağmen seyircilerin arasından suratıma tutulan oyuncak lazerle başlayıp yine suratımı sıyıran ve ciddi yaralanmadan kıl payı kurtulduğum, sahneye atılan şu şişesiyle devam etti" dedi.

Zeynep Bastık açıklamasını şu şekilde tamamladı: "Açıkcası yaralanmaktan korktuğum ve güvenliğimden endişe ettiğim için konseri son üç şarkı kala bitirmek zorunda kaldım.

Bazı kendini bilmezler yüzünden gelen onca kişiye bunu yaşattığım için özür dilerim.

Gençlerin bu 'challange' adı altında eğlenceye döndürdükleri korkunç konser ritüelleri bizim için ciddi tehlike oluşturuyor artık. Bunu hangi duyguyla neden yapıyorsunuz? Aklım almıyor."

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104