Korhan dinleyenleri büyüledi

banner37

Girne’nin gözde mekânlarından Merit Park Letafet Lounge Bar’da sahne alan, cuma gecelerinin sevilen sanatçısı Korhan Saygıner, seslendirdiği hareketli parçalarıyla coşturdu

banner87
Korhan dinleyenleri büyüledi
banner90
banner8

Aşkın Nur Yengi’nin 1991 yılında çıkardığı ve halen çok dinlenen “Serserim Benim’’ isimli parçasıyla Korhan Saygıner’in vokalistliğini yapan Nejla Aykılıç harika performansıyla sahnedeki yerini aldı.


Saygıner, “Güzel şarkılar söyleyeceğiz, hep beraber söyleyeceğiz’’ diyerek Letafet Lounge misafirlerine seslendi ve geceye usta sanatçı Müslüm Gürses’ten “Nilüfer’’ parçasıyla başladı.


Repertuarında Sezen Aksu, Kayahan, İlhan Şeşen gibi Türkiye’nin önemli isimlerinin şarkılarına da yer veren sanatçı, duygu dolu anlar yaşattı.


Güzel sahne enerjisiyle Saygıner, “Arpa Buğday Daneler’’ ve “Hey Onbeşli’’ türkülerini bütün coşkusu ve enerjisiyle söylerken, Letafet Lounge Bar’ı dolduran dinleyenleri Saygıner’e dans ederek eşlik ettiler.
 


Korhan Saygıner her cuma akşamı olduğu gibi gelecek hafta yine Merit Park Letafet Lounge Bar’da sahnedeki yerini alacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2019, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75