Korhan’dan 80’ler

banner37

Girne’nin gözde mekânlarından Merit Park Letafet Lounge Bar’da sahne alan, cuma gecelerinin sevilen sanatçısı Korhan Saygıner, Girne gecelerini seslendirdiği hareketli parçalarıyla coşturmaya devam ediyor

banner87
Korhan’dan 80’ler
banner90
banner8

banner134
Kayahan’ın 80’li yılların sonlarında çıkardığı “Bir Kuş Uçur” isimli parçası, Saygıner’in gece boyunca seslendirdiği en değerli parçalar arasındaydı, güzel yorumuyla başarılı bir şekilde seslendirdiği parça Letafet Lounge Bar misafirlerine duygu dolu anlar yaşattı.

Korhan Saygıner, Müslüm Gürses, Sertab Erener, Sezen Aksu ve Fatih Erkoç gibi Türkiye’nin en usta sanatçılarının parçalarına repertuarında yer verdi.

Saygıner’in yine kendisi gibi müzisyen olan arkadaşı Serdar Tuksal, Letafet Lounge Bar konukları arasındaydı. Tuksal, daha önceden de sahne aldığı Letafet Lounge Bar sahnesinde bu kez Korhan Saygıner ile birlikte parçalar seslendirerek sevenlerini mutlu etti.

Enerjisi ve seçtiği en güzel parçalardan oluşturduğu repertuvarıyla Merit Park misafirlerine yine dolu dolu bir cuma gecesi yaşatan Korhan Saygıner, 31 Aralık yılbaşı gecesinde de Letafet Lounge Bar sahnesinde yerini almak için hazırlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75