Korhan’dan 90’lı yıllar

banner37

Girne’nin gözde mekânlarından Merit Park Letafet Lounge Bar’da sahne alan, Cuma gecelerinin sevilen sanatçısı Korhan Saygıner, Girne gecelerini seslendirdiği hareketli parçalarıyla coşturmaya devam ediyor

Korhan’dan 90’lı yıllar
banner90
banner99

Gece boyunca Sertab Erener, Kenan Doğulu, Sezen Aksu, Müslüm Gürses gibi en başarılı sanatçıların parçalarını seslendiren Saygıner, dinleyenlerinden büyük beğeni topladı.


Gecenin en çok beğenilen parçaları arasında Erkin Koray’ın 90’lı yıllarda çıkardığı  “Arkası Gelmez Dertlerimin’’ parçası vardı.  


banner134
90’ların en başarılı parçalarından vazgeçmeyen Korhan Saygıner, eklediği en hareketli nostaljik parçalar ile yenilediği repertuarıyla Letafet Lounge Bar’da unutulmaz bir Cuma gecesine daha imzasını attı.


Cuma gecelerini coşturmaya devam eden Saygıner, kendisini dinlemeye gelen Letafet Lounge misafirlerine hem müzik hem de eğlence dolu bir gece yaşattı. Sevenleri kimi zaman Saygıner’e hep bir ağızdan eşlik ederek, kimi zaman ise Saygıner’in seslendirdiği hareketli parçalara dans ederek eşlik etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75