Kraliçe ve Kral olmak için yarışıyorlar

banner37

“Miss Kuzey Kıbrıs 2018” ve“Bay Kuzey Kıbrıs 2018” finali, 2 Ağustos,Perşembe akşamı yapılıyor.

Kraliçe ve Kral olmak için yarışıyorlar
banner90
banner8

Ülkemizin‘marka organizasyonu’ güzellik yarışması Miss Kuzey Kıbrıs 2018 kraliçeleri, anlamlı ve amaçlı güzellik misyonu doğrultusunda bir kez daha taçlanacak. 1995 yılından günümüze 23 yıldır aralıksız Kanser HastalarınaYardım Derneği himayelerinde düzenlenen,ülkemizin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi olan Bay Kuzey Kıbrıs 2018 yarışması bu yıl yine onur ve gurur yılını yaşıyor.Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu olan“32.Miss Kuzey Kıbrıs GüzellikYarışması ve 21.Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması 2018”in finali, 2 Ağustos 2018 Perşembe gecesi The Savoy Ottoman Palace Hotel’de yapılacak. KIBRIS TV ile Kıbrıs Genç TV ekranlarından canlı yayınlanacak yarışma saat 21.30’da başlayacak.

 

GAÜ’den burs,Akacan Holding’den para ödülü

Miss Kuzey Kıbrıs GüzellikYarışması, 1984 yılından günümüze gelenekselleşen bir “Kıbrıs ada efsanesi”olarak anılıyor.Bu doğrultuda her yıl dereceye giren kraliçe ve krala yüksek öğrenim eğitim bursu hakkı sağlanıyor. Girne Amerikan Üniversitesi dereceye girecek Miss Kuzey Kıbrıs 2018 & Bay Kuzey Kıbrıs 2018 finalistlerini yüzde 100 eğitim bursuyla ödüllendirecek. Akacan Holding de,Miss Kuzey Kıbrıs 2018’in ilk 3 güzellik kraliçesine toplam 10 bin TL nakit para ödülü verecek.

banner134
 

Şıklıkları göz kamaştıracak

Finalistler Prestige Brands Corporation’ın (Memduh Erdal Co. Ltd.) dünyaca ünlü markaları Max Factor,Divage,Bourjois,Wet & Wild,Blamian Hair Coutre ürünleriyle yarışmaya hazırlanacak. Finalistler,Midye Butik ve JUJU Butik’in abiye kolleksiyonuyla podyuma çıkacak. Erkekler ise Altınyıldız ile Bayramoğlu Ayakkabı şıklığıyla finalde yer alacak.Katalog çekimleri,fotoğraf sanatçısı Kemal Utkan tarafından yapıldı. The Savoy Ottoman Palace Hotel, Girne konaklama sponsorluğundaki final kampında büyük finale hazırlanacak.

 

KKTC’yi yurt dışında temsil edecekler

Büyük final gecesinde ülkemiz sanatçılarından Bahar Gökhan, Grup Rast ile Türk Pop Müziği’nin sevilen ünlü ismi Emre Altuğ sahne alacak. Sosyal farkındalık ve anlamlı amaçlı misyonuyla Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs prodüksiyonları ülkemizin dört bir yanından gençleri bu amaç doğrultusunda bir araya getiriyor. Yarışma,turizm adası ülkemiz iç turizmine de katkıda bulunuyor. Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs’ta dereceye girenler,KKTC’nin tanınma ve tanıtma seferberliğinde kalitesi ve farkındalığı tescilli uluslararası yarışmalarda ülkemizi temsil edecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75