Kuaförlere yeni teknikler gösterdi

banner37

Ünlü saç ve makyaj uzmanı Erhan Delen, Kıbrıs’taki meslektaşlarıyla deneyimlerini paylaştı

Kuaförlere yeni teknikler gösterdi
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

Türkiye’nin saç ve makyaj uzmanı Erhan Delen, Schwarzkopf Professional ve İpekay işbirliğiyle Golden Tulip Hotel’de “Master Class” semineri verdi.

banner134
Ermataş Direktörü Erol Atakan ve Güldal Atakan Özler’in de katıldığı seminerde, “#erhandelensarısı ve #nudebrown” çalışmalarıyla eğitime katılan kuaförlerle deneyimlerini paylaşan Delen, 4 canlı model ile 4 farklı çalışma sergiledi. Erhan Delen katılımcı kuaförler tarafından büyük ilgiyle izlendi.

Erhan Delen, 2001 yılında başladığı kuaförlük mesleğini aldığı eğitimlerle güçlendirerek sektörde öncü konuma gelmdi.  İstanbul’da saç ve makyaj üzerine çalışarak mesleğe adımını atan Delen, 2012 yılında müşterilerinin talebi üzerine kendi salonunu açtı. Müşteri sayısı günden güne arttığı için 2015 yılında daha büyük bir salonu hizmete koyan Delen, 2018’de ise Türkiye’deki ilk Beach Concept olan “Erhan Delen Alaçatı Spiaggia Grande” adlı dükkanını açarak bir ilke imza attı.

Birçok ünlünün kişisel styling, albüm, film, moda dergileri, fotoğraf çekimleri ve özel çalışmalarında Erhan Delen’in tasarımlarını görmek mümkün. Erhan Delen sektörde ilkleri yapan öncü kuaförlerden olup, BlondMe boyası ile kendi sarı tonunu oluşturdu, bu rengi #erhandelensarısı olarak markalaştırdı. Erhan Delen’in müşterileri arasında Türkiye’den ve yurt dışından birçok ünlü sanatçı ve oyuncu yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75