Kulisteki heyecan

banner37

“32. Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması” ile “21. Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması”nın final gecesine hazırlanan yarışmacıları ve jüriyi, KIBRIS an be an takip etti

Kulisteki heyecan
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU
 

“32. Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması” ile “21. Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması”nın finali, görkemli bir organizasyonla yapıldı.


Final gecesinde sahnede olduğu kadar kuliste de heyecan doruktaydı. Hem yarışmacılar hem de jüri üyeleri yarışmanın final gecesine özenle hazırlandı. KIBRIS bu anların en yakın takipçisi oldu.


Yarışmacıların saçlarını Faruk&Kemal Vedi Hair Salon ile New Day Woman ekibi, makyajlarını ise Prestige Brands Corporation Memduh Erdal uzmanları üstlendi.

Yarışmada jüri koltuğunda oturan KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir ve diğer jüri üyeleri, kulisi ziyaret ederek, yarışmacıların heyecanını paylaştı.

 

Kral ve kraliçe, KIBRIS TV’deydi

banner134
 


Bu yıl 32’ncisi düzenlenen ‘Miss Kuzey Kıbrıs 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Elif Sude Züğürt ile 21. Bay Kuzey Kıbrıs 2018 Yarışması’nın birincisi Süleyman Mullahasan, KIBRIS TV ana haber bültenine konuk oldu.

Yarışmadan bir gün sonra KIBRIS TV’de Serkan Soyalan’ın sunduğu ana habere misafir olan kraliçe ve kral,
yaşadıkları heyecanı ve duygularını kamuoyuyla paylaştı.

Programa, Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması Kurucu Başkanı ve Günkut Ajans Direktörü Bülent Günkut da katıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75